Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Aby coś zyskać musisz dać coś o takiej samej wartości!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: krzmig
2007-12-01, 10:11
Mam propozycje
Autor Wiadomość
Goku_SSJ2 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-10-20, 20:29   Mam propozycje

http://www.dragonballforlife.fora.pl/
Oto moje forum a propozycą jest fuzja tzn.sojusz for co wy na to adminie??

Przepraszam ale forum się popsuło lecz mamy przyjaciela który przyjął nas do swojego o to i one http://www.dbo4ever.jun.pl// proszę zobaczyć i jeszcze raz przepraszam za problemy.
Proszę o komentarze forum dbo4ever.jun.pl i oczywiście prosimy o zareklamowanie waszego forum na naszym
Ostatnio zmieniony przez Goku_SSJ2 2007-10-20, 21:32, w całości zmieniany 3 razy  

Lolekm1 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-10-27, 21:52   

nie wiem jak Krzyś zarządzi jednak ja się wypowiem...
DNO!
Wasze forum wcale nie jest lepsze od naszego i nie wiem po co mielibyśmy robic jaką kolwiek fuzję (lol?) ? Po co? Chyba po to byś porządził sobie na naszym forum.
po drugie:
Cytat:
DrakoOsek: Prosze kliknijcje w ten link http://tnij.org/db4ever , Wy nic nie stracicie, a ja zyskam :)

Jakieś dzieci podają na sb głupie linki do gierek.
3:
Cytat:

[Czw 23:01] Matsuke: Dobra masz moda ale żeby to było ostatni ras z takim numerem

przykro mi ale admin jest analfabetą ... xD

Jak Krzyś zechce to się połączy ale szansa jest 1%. Było by 0%, ale ten 1% podaje dlatego bo Krzyś ma zamiłowanie do szitów i noobów xD
AVE KRZYŚ !

Gniewny 
Prawie FAN

Wysłany: 2007-10-28, 02:58   

Lolekm, chyba za bardzo ich zjechałeś... a teraz do tematu. Ja nie miałbym nic przeciw fuzji. Jest jedno ale. Wasi admini, modzi czy inni kolorowi nie przychodzą tutaj z żadną rangą. Jest tutaj już grupa trzymająca władzę, która daje sobie radę więc po co byście mieli nam fundować bajzel. Po drugie: Wasze forum jest nieco n00bowskie, są nieliczne jednostki które bez ostrzeżenia mogły by spokojnie pisać tutaj posty. Wiadomo nie wymagamy nie wiem czego, ale jedno-dwu zdaniowe posty z pewnością nie przejdą. Radził bym się zastanowić nad fuzją, bo można zyskać kilkunastu nowych forumowiczów, a nie sądzę że z ciekawości nie zajrzeli by na stronę.

Nie Pozdrawiam.

Lolekm1 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-10-28, 08:53   

Ta to prawda mogli by się zarejestrować u nas i zyskalibyśmy nowych ludzi. Ale... Jak wiemy jeśli łączy się np Goku z Vegetą (czyli fuzja) >> jeden i drugi ma kontrolę nad ciałem więc sądzę że chociaż jeden z nich będzie chciał mieć tu przynajmniej moda.

btw
Gniewny napisał/a:
Lolekm, chyba...

...cię robił xD Lolek jestem ;)
Ostatnio zmieniony przez Lolekm1 2007-10-28, 08:54, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi