Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Każdy przez nieudolność swoich zmysłów postrzega świat innym!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: krzmig
2007-12-01, 10:11
Mam propozycje
Autor Wiadomość
Goku_SSJ2 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-10-20, 20:29   Mam propozycje

http://www.dragonballforlife.fora.pl/
Oto moje forum a propozycą jest fuzja tzn.sojusz for co wy na to adminie??

Przepraszam ale forum się popsuło lecz mamy przyjaciela który przyjął nas do swojego o to i one http://www.dbo4ever.jun.pl// proszę zobaczyć i jeszcze raz przepraszam za problemy.
Proszę o komentarze forum dbo4ever.jun.pl i oczywiście prosimy o zareklamowanie waszego forum na naszym
Ostatnio zmieniony przez Goku_SSJ2 2007-10-20, 21:32, w całości zmieniany 3 razy  

Lolekm1 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-10-27, 21:52   

nie wiem jak Krzyś zarządzi jednak ja się wypowiem...
DNO!
Wasze forum wcale nie jest lepsze od naszego i nie wiem po co mielibyśmy robic jaką kolwiek fuzję (lol?) ? Po co? Chyba po to byś porządził sobie na naszym forum.
po drugie:
Cytat:
DrakoOsek: Prosze kliknijcje w ten link http://tnij.org/db4ever , Wy nic nie stracicie, a ja zyskam :)

Jakieś dzieci podają na sb głupie linki do gierek.
3:
Cytat:

[Czw 23:01] Matsuke: Dobra masz moda ale żeby to było ostatni ras z takim numerem

przykro mi ale admin jest analfabetą ... xD

Jak Krzyś zechce to się połączy ale szansa jest 1%. Było by 0%, ale ten 1% podaje dlatego bo Krzyś ma zamiłowanie do szitów i noobów xD
AVE KRZYŚ !

Gniewny 
Prawie FAN

Wysłany: 2007-10-28, 02:58   

Lolekm, chyba za bardzo ich zjechałeś... a teraz do tematu. Ja nie miałbym nic przeciw fuzji. Jest jedno ale. Wasi admini, modzi czy inni kolorowi nie przychodzą tutaj z żadną rangą. Jest tutaj już grupa trzymająca władzę, która daje sobie radę więc po co byście mieli nam fundować bajzel. Po drugie: Wasze forum jest nieco n00bowskie, są nieliczne jednostki które bez ostrzeżenia mogły by spokojnie pisać tutaj posty. Wiadomo nie wymagamy nie wiem czego, ale jedno-dwu zdaniowe posty z pewnością nie przejdą. Radził bym się zastanowić nad fuzją, bo można zyskać kilkunastu nowych forumowiczów, a nie sądzę że z ciekawości nie zajrzeli by na stronę.

Nie Pozdrawiam.

Lolekm1 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-10-28, 08:53   

Ta to prawda mogli by się zarejestrować u nas i zyskalibyśmy nowych ludzi. Ale... Jak wiemy jeśli łączy się np Goku z Vegetą (czyli fuzja) >> jeden i drugi ma kontrolę nad ciałem więc sądzę że chociaż jeden z nich będzie chciał mieć tu przynajmniej moda.

btw
Gniewny napisał/a:
Lolekm, chyba...

...cię robił xD Lolek jestem ;)
Ostatnio zmieniony przez Lolekm1 2007-10-28, 08:54, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi