Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Aby coś zyskać musisz dać coś o takiej samej wartości!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony Zanapakutou
Autor Wiadomość
^Pelas 
Maniakalny MANIAK!

Wysłany: 2006-09-02, 17:30   Ulubiony Zanapakutou

Wiec ja zaczne moim ulubionym zanem jest Senbonzakura, zresztą sam nie wiem czy ze względu na postać Kuchiki Byakuyi czy na piekno i siłę ataku zarówno Shi-Kai jak, i Ban-Kai. Jedno jest pewne miecz ten posiada pewną klase, może dlatego że Kuchiki to przecież jedna z 4 Noble Family. Senbonzakura Kageyoshi jest zarówno piekną i zabójczą dla przeciwnika formą miecza, te płatki kwiatu wiśni naprawde urzekają :D To chyba tyle xD Czekam na Wasze ulubione Zany !!

Fistaszek: Edytowałem nazwe tematu na "zanpakutou"
Ostatnio zmieniony przez Fistaszek 2006-09-04, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  

Gniewny 
Prawie FAN

Wysłany: 2006-09-08, 23:58   

Moim ulubionym zanem jest "Zabimaru". Jest On doskonałym mieczem na walkę półdystansową przy użyciu *shi-kai* Abarai jest zdolny zabić przeciwnika 3 ciosami. Co do *ban-kai* to jest poprostu wyśmienite, Renji dostaje skórzane "rękawki" które bardzo mi się podobają, ale nie chodzi tutaj o Renjego, tylko o jego zan, po uzycie *ban-kai* zabimaru jest teoretycznie nie do postrzymania, jego właściciel może "rozrzucić" jego części, gdy przaeciwnik atakuje, i "złożyć" go spowrotem, by zaatakować.

vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2006-09-09, 13:51   

Ehhh muszę więcej czasu na forum spędzać XD Bo dopiero teraz ten temat zauważyłem XD

Moim ulubionym zanpakutoh jest zan Soi Fong, Suzumebachi. Plusów tego zana jest wiele ;) Zaczynając od ładnej właścicielki kończąc na potężnym Shi-Kai. Właścicielka nie wygląda na jakąś potężną shinigami ale pozory mylą. Jest równie śmiercionośna używając Zana czy nie. Była najlepszą uczennicą Yourichi i podobnie jak swój nauczyciel opanowała do perfekcji Flash Steps i znała doskonale sztuki walki. Potrafiła walczyć używając zanpakutoh i bez niego jest po prostu maszyną do zabijania pojedyńczych jednostek. Jej Shi-Kai wykańcza wroga, dzięki mocom Suzumebachi można wykończyć wroga jak tylko się chce. Można zabić szybko i można męczyć kogoś bardzo długo delektując się zadawanym bólem. Poza tym te naznaczenia które jej zan zostawia na ciele ofiary ładnie wyglądają XD Przykład do walka z Yourichi :D upiększyło to jej ubranie XD.

+SoLo 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2006-09-13, 19:25   

Moim ulubionym Zanpakutou jest Senbonzakura pewnie dlatego, że jedną z moich dwóch ulubionych postaci jest Kuchiki Byakuya.

Oczywiście podoba mi się ten miecz również ze strony widowiskowej...jak ktoś nie wie o co chodzi to niech się przyjży Shi-Kai i Ban-Kai Senbonzakury.

Shi Kai tego zanpakutou jest poprostu wspaniałe kiedy słyszałem pierwszy raz komende "Rozsyp się" to brzmiało tak dziwnie, ale jak nagle zobaczyłem tysiące święcących kawałków (ostrzy) wyglądających jak płatki kwiatów wiedziałem, że ta scena zapadnie w mojej pamięci.

Co do Ban-Kai to do tego aż brak mi słów, niezwykle widowiskowa forma ataku Senbonzakury. Tysiąc ostrzy po uwolnieniu Zanpakutou wyłania się z ziemi... widok przyprawia o dreszcze :] Osobowość Byakuyi naprawde pasuje do tych ataków, a dlaczego? Zauważcie, że Byakuya jest niezwykle spokojny jak walczy, a jego ataki? Tak samo! Shi-kai i Ban-Kai są spokojne w jednej formie miecze krążyły wokół atakującego i przeciwnika, zaś w drugim wypadku kawałki ostrza Senbonzakury atakowały tylko w pewnym momencie... wyczekiwały dobrego momentu.

Jak widać chyba wiadomo czemu to mój ulubiony ZAN ;) Pozdr.

Odpowiedz do tematu