Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie ma rzeczy idealnych"

Poprzedni temat «» Następny temat
Najfajniejszy trans sayan

Które stadium
Ozaur
5%
 5%  [ 4 ]
SSJ
19%
 19%  [ 15 ]
USSJ
6%
 6%  [ 5 ]
SSJ2
31%
 31%  [ 24 ]
SSJ3
18%
 18%  [ 14 ]
Gold Ozaur
3%
 3%  [ 3 ]
SSJ4
14%
 14%  [ 11 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2006-09-04, 10:01   Najfajniejszy trans sayan

Jak powszechnie wiadomo sayanie ze wszystkich ras w DB mieli najwięcej transów. Każdy z nim miał jakieś specjalne dodatnie i ujemne zmiany. Wyróżniamy 8 form i w ankiecie możemy wybrać tylko 2.

Moją ulubioną jest SSJ2 za wszystkie świetne efekty, które przy tej transformacji były. Ty zimne pełne nienawiści oczy, wyładowania elektryczne w aurze. Coś wspaniałego, siła wzrasta i szybkość na tym nie traci. Po prostu coś świetnego nie ma wspanialszego transa niż ten. Poza tym sayan, który jest na tym stadium wygląda na zimnego bez uczuć pragnącego zabić, po prostu najbardziej efektowny trans, który najbardziej pasuje do tej rasy.

Kolejnym stadium, które mi się podoba to SSJ. Gdy go poraz pierwszy ujrzałem na oczy aż się zdziwiłem XD. Nigdy bym nie przypuszczał, że będzie jakaś forma mało małpiasta tak jak Ozaur. Pierwszy raz widzimy ją podczas walki Goku vs Freezer i to było świetne jak ona się pojawiła. Od jakiegoś czasu zapowiadało się na coś nowego tak jak vegeta mówił na Super Sayana ale nie mialem pojęcia co to będzie i prosze. Transformacja, która miała tak wielką moc. Jednak nie może się równać do SSJ2 dlatego w moich oczach jest na 2 miejscu. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vegner 2006-09-04, 10:06, w całości zmieniany 1 raz  

+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-09-04, 12:04   

Jak dla ciebie najlepszy jest SSJ2 to czemu zaznaczyłeś tylko SSJ? O_o

Moim ulubionem stadiem jest SSJ, ponieważ jest to pierwsza przemiana SSJ, po drugiej można było się spodzeiwać podobnego efektu do SSJ, trochę takie dziwne że wszystkie SSJ były podobne.

SSJ tak jak mówił vader pojawił się w walce Goku vs. Freeza, gdy ten po cudownym przeżyciu, po tym jak uderzyła go ogromna Genki Dama mocno zranił Piccola i wysadził w powietrze Kuririna. Wtedy Goku wkrzył się bardzo za to, że wróg zabił jego najlepszego przyjaciela i zaczął wrzeszczeć i podnosić kamienie swoją mocą, aż wkrótce jego włosy i brwi zaczeły migać czarno-złoto, czarno-złoto... aż w końcu stały się całkowicie złote! Freezer aż pobladł z wrażenia. Nie miał szans na przeżycie. SSJ przewyższał go siłą kilkukrotnie...Lecz jak wiemy potem Goku dał mu się naładować do 100% mocy i znów walka była wyrównana, ale nie teraz o tym.

SSJ był nalepszym stadium bo był pierwszą niepodobną transformacją Saiyana. Gdy pierwszy raz go ujrzałem aż podskoczyłem z wrażenia. To było świetne.

Drugim transem na który oddałem głos jest SSJ2, ta aura i wyładowania elektryczne wokół to coś niesamowitego. Trans bardzo podobny do SSJ, ale także niezły.

+SoLo 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2006-09-04, 19:59   

Moim pierwszym ulubionym stadium super wojownika jest transformacja w SSJ, dlaczego? Ponieważ gdy zobaczyłem jak Goku ze wściekłości nie mógł zapanować nad swą siłą w walce z Freezą, wiedziałem że teraz coś się stanie i się stało! To było piękne kiedy ukazał mi się pierwszy raz SSJ... zmienił swój wygląd diametralnie jeżeli chodzi o włosy czy swą muskulature....ale wiedziałem, że ta chwila jakoś zapadnie w mojej pamięci i nie zapomne tak łatwo o Dragon Ballu od tamtej pory zaczołem się bardziej ściśle interesować tą tematyką. Oczywiście głos wędruje na SSJ!!

Teraz chciałem napisać o jednej rzeczy, a mianowicie LSSJ... nie ma go w ankiecie, a to moja ulubiona transformacja choć osiągnoł ją tylko jeden bohater Dragon Ball. Napisałem pierw o SSJ bo LSSJ i tak nie ma w ankiecie więc mogłem zostawić to na później :]. A więc kiedy oglądałem ósmy film kinowy i zobaczyłem pierwszą przemiane Brolly'ego w postać LSSJ nie mogłem wytrzymać napięcia... to było niesamowite, jego twarz jakby się rozerwała, oczy zaświeciły blaskiem, a w ciemności można było usłyszeć jego straszliwy śmiech. Jego siła była niesamowita, wielu wojowników na raz nie mogła mu nic zrobić.... lecz kiedy Goku dzięki mocy swoich przyjaciół osiągnoł poziom SSJ2 niestety zniszczył Brolly'ego... lecz Brolly i tak żył, ale nieważne :]. Więc w ankiecie głosuje tylko na SSJ!

Pozdr.
Ostatnio zmieniony przez SoLo 2006-09-04, 20:01, w całości zmieniany 2 razy  

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2006-09-13, 13:34   

Ja zagłosuję inaczej niż wyżej wypowiadający się koledzy towarzysze, chociaż muszę przyznać że nie potrafię precyzyjnie powiedzieć czemu na te a nie inne ;].
Pierwszym poziomem na który oddałem głos jest ssj3 (esesman 3 stopnia), charekteryzujący sie bujną czupryną i powiększeniem masy mózgowej (wysokie czoło). Zagłosowałem pewnie na niego bo się wyróżniał od ssj i ssj2. Tak jak ssj4 który jeszcze bardziej się różnił od wcześniejszych - tam poleciał drugi głos ;]. Jak napisałem wcześniej nie potrafię dokładnie napisać dlaczego te (może że ma wtedy saiyan długie włosy :D , ssj4 dlatego że ma ogonek - jak prawdziwy saiyan i że były pewnie bardziej dopracowane "graficznie" oraz że były najsilniejsze), ale dziwnym sposobem są mi najbliższe ;]

Gniewny 
Prawie FAN

Wysłany: 2006-09-13, 21:47   

Moimi ulubionymi transami były:

1. Super Saiyanin (SSJ) - Jest to pierwsza transformacja, jaką osiągneli saiyanie, i właśnie dlatego tak mnie użekła. Wątpię w to, że jak oglądaliście Frieza Saga i widzieliście tą emocjonującą walkę, to nie czuliście żadnych emocji, ta bitwa była tak zacięta, że chciało się oglądać epek za epkiem, aż się zakończy. To była jedyna walka, w której nie wiedzieliśmy, jak nasz bohater poradzi sobie z przeciwnikiem, bo nie było mowy o żadnych transformacjach poza Kaioken, a to nie dało by takiej mocy, która powaliła by Frieze, więc czekaliśmy godzinę za godzniną, dzień za dniem, tydzień, za tygodniem, i któregoś tygodnia zaobaczylismy, cos w co trudno było uwierzyć, nagle włosy naszego bohatera zmieniły kolor z czarnego na bląd, i saneły. To było naprawdę coś, widać było, jak Goku pokazuje swoją moc, ale do końca jej nie ujawnia, z jaką łatwością zabiera się za przeciwnika, mogło to zaprowadzić go do śmierci, ale jakoś się nie bał, i dalej grał w grę. Jego siła i szybkość zwiększyły się kilkakrotnie, a Frieza, gdy ujrzał tą przemianę udawał, że nie rusza Go to, i że już walczył z silniejszymi, jednak było inaczej...

2. Super Saiyanin 3 (SSJ3) - Trzecia już transformacja, użyta przy walce z KidBuu. Dokładne nie wiem, dlaczego akurat ta transformacja przypadła mi do gustu, może dlatego, że była inan niż poprzednie. Saiyanowi wyrastały długie włosy w zółtym kolorze. Kiedy Goku używał tej transfomacji, jak się starał, i nagle zaczeły gwałtownie rosnąć włosy, nikt nie wiedział co się dzieję, jedynie Goku czuł, jak przybywa w nim mocy...

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2006-09-28, 18:38   Re: Najfajniejszy trans sayan

vader napisał/a:
(...) Wyróżniamy 8 form i w ankiecie możemy wybrać tylko 2. (...)

Rozumiem że jesteś młody ale żeby do 10 nie umieć liczyć xD Podałeś 7 transów, zapewne zabrakło ci LSSJ na którego było by z pewnością kilka głosów.

Moim ulubionym poziomem będzie chyba SSJ4. Powodem mojego wyboru z pewnością jest fakt iż różnił się znacznie od poprzednich "człekowych" poziomów, miał fajne futerko xD, oraz innowacyjny kolor włosów i dość ciekawe oczy. To że był najmocniejszy raczej nie miało wpływu bo wiadome chyba że musiał być najlepszy skoro był ostatni. Wiem że wielu z was nie uznaje DBGT jednak ja do tych osób nie należę i uznaje je w 100%!

Drugim na którego oddałem głos był SSJ. Moim zdaniem bez tego poziomu a co za tym idzie następnych, Dragon Ball nie miał by nawet połowy fanów z tych co ma/miał. Pamiętam gdy jeszcze uczęszczałem do podstawówki, odgłosy wydawane przez Goku podczas zamiany w Super Sayana, były chyba najczęstrzym okrzykiem dzieci (w tym moim XD). Podczas pierwszej zamiany, chyba nikt nie spodziewał się co będzie potem. Właśnie dlatego wybieram SSJ, jednak jest on na drugim miejscu.

^Mistic 
Maniakalny MANIAK!

Wysłany: 2006-09-29, 09:06   

Ja oddałem swoje głosy na nastepujące transy:

SSJ2- Jak dla mnie piekny poziom w wykonaniu małego Gohana, który dzieki niemu stał sie o wiele mocniejszy od Cell'a. Urzekły mnie w nim te wyładowania elektryczne i te szpanerskie włosy XD I ten wzrok który doskonale oddawał to co nasz bohater czuł do swego przeciwnika.

USSJ- Lubie go ze względy na to ze ujrzałem go w wykonaniu mojej ulubionej postaci czyli Vegety. Nigdy nie zapomne tego jak wszysce sie zastanawiali w jaki sposób Veguś chce unieszkodliwic Druga forme Cell'a a tu mu nagle rosna mułu i po prostu bawi sie z przeciwnikiem. cos wspaniałego. Nieważne ze w tym poziomie prędkość spada i tak uważam go za jeden z lepszych poziomów SSJ

http://www.eurobiznes.net/pages/ptp.php?refid=fumi

kefastus
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-10-26, 16:29   

Moja ulubiona Forma to SSJ 2 . Bardzo mi sie podobało jak osiągnoł ja Gohan podczaz walki z cell'em. Podoba mi sie ułożenie włosów . Fajnie tak wyglądają :) Podoba też mi się aura te wszystkie błysawice wookół niej. Za to niepodoba mi sie SSJ4. Niewiem czemu ale głupio wygląda może fajnie by wyglądał jakby miał żółte włosy i te całe futro. poza tym inne są nawt Fajne ;) a wy co na to?

Nevada 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-11-03, 10:00   

Wybrałem forme SSJ2, ponieważ osiągnął go pierwszy mój ulubiony bohater czyli Gohan xD Jest super trans, który ma praktycznie same zalety. Po pierwsze włosy, wyglądają poprostu bosko xD. Po drugie aura, która go otacza ma w sobie wyładowania elektryczne. Jest dużo silniejszy, szybszy od SSJ i USSJ :)
Transem, któego nie lubię jest SSJ3, chociaż ten trans jest silniejszy od SSJ2 to wygląda poprostu paskudnie. Włosy długie, czoło łyse xD xD, aura szczerze nawet fajna, ale wygląd to do kitu xD

wojo24
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-11-10, 15:34   

Ja oddałem głosy na : SSJ o Gold Ozaru
SSJ - głównym powodem jest to ze bez niego ni bylo by innych poziomow, a reszte powodow, opisow macie wyżej w postach.
Dlaczego Gold Ozaur ?
Sam nie wiem ale od początku mi sie podobał. Gdy jeszcze nie ogladalem odcinka z Gold Ozaur to widzialem screena w necie i on mi szczególnie przypadł do gustu.
Zastanawialem sie na SSJ4 gdy juz obejrzelem ten odcinek gdy sie goku przemienil z Gold Ozaur w SSJ4 to odrazu zaczolem bardziej lubic SSJ4 ale teraz z powrotem wole Gold Ozaur
Ostatnio zmieniony przez wojo24 2006-11-10, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  

CzesiO 
Wie co to M&A

Wysłany: 2006-11-19, 15:53   

Wszystkie formy są super, no może oprócz różowej pantery (SSJ4) ale zagłosowałem na SSJ2. Ta forma była według mnie najciekawsza, najsilniejsza no i jako pierwszy osiągnął ją Gohan, moja ulubiona postać. SSJ2 był taki ciekawy dlatego, bo wojownik mógł przebywać w tym stadiu bardzo długo, aura była jeszcze mocniejsza i te boskie wyładowania elektryczne po porstu miodzio! Mógłbym zagłosować na trzecią formę ale "zżerała" zbyt dużo mocy w wojowniku.

maciak
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-12-30, 03:18   Witajcie jestem nowym uzytkownikiem tego forum

Cześć wam jestem fanem dragon bal mam teraz 14lat gdy leciał dragon bal mniałem z 5 albo 6 lat, uwielbiałem go oglondac. Ale już nie pamiętam zbyt tych wszystkich odcinków. Administrator tego forum napewno ma wszystkie odcinki dragon ball po polsku. Też bym chciał mnieć mogłby mi ktoś napisać na nr gg 2915531 gdzie moge takie odcinki sciągnoć po polsku (polsi tłumacz) bardzo bym chciał obejrzec te wszystkie odcinki prucz af, i czy ktoś może do mnie na gg napisac i odpowiedziec na wiele pytań najlepiej jak by to był administrator tego forum bardzo was prosze ;(

** Komentarz dodany przez: Grochu: 2006-12-30, 10:37 **
1. Post nie na temat = 1 ost
2. Kaleczna ortografia i debilizm = 1 ost
3. Władza forum po pierwsze wcale nie musi posiadać wszystkich odcinków, a po drugie ma ważniejsze problemy niż zaopatrywanie sępów, którzy nie potrafią obsługiwać p2p.
Btw. Tylko dlatego nie kasowałem posta żeby ludzie się wreszcie nauczyli czego nie robić. To forum a nie strona z downloadem.
Ostatnio zmieniony przez Grochu 2006-12-30, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  

Gumisiek
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-03-16, 18:38   

Mi podobnie jak autorowi tematu podoba sie ssj2,jest najbardziej efektowna a nie jest jakims bajerem, zeby bylo jak najwiecej odcinkow anime tak jak ssj4.Podoba mi sie jeszcze forma oazaru gdyz wyroznia sie od innych,jest pierwsza ktora mozna obejrzec,pasuje do klimatu i postaci.

Videl14 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-01-07, 19:14   

Ja żadnego nie dałam głosu. Mi sie najbardziej podoba Mystic^.^ Ujdzie, ale go tam nie ma! Trudno.
Mystic - najlepszy był wygląd. Gohan wyglądał tak męsko, poważnie i stanowczo co na pewno wprawiało wroga w zdziwienie. Dzięki temu był silniejszy, dorównywał a nawet przewyższał poziom SSJ3:D Co więcej moge napisać? Ten najbardziej mi sie podoba^.^ I o to tymi słowami zakończę mój post... ^.^
*Być Silnym - To Boli..."
*Mierzymy Ponad Cel By Trafić Do Celu"
*Uwierz W Siebie - Wiara Czyni Cuda"

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2008-01-11, 17:04   

Lecz Mystic to nie był trans saiyan, lecz "poziom" który osiągnął Gohan dzięki treningowi u tego dziwacznego boga bogów czy jakoś tam ;p
a ssj3 nie przewyższał siłą, jedynie możliwością bycia dłużej w tej formie (w ssj3 nie można było być za długo ;p

Więc w sumie nie odpowiedziałaś na temat ;p

Odpowiedz do tematu