Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Po co sie starać żyć skoro i tak w końcu umrzemy?"

Poprzedni temat «» Następny temat
Najśmieszniejsze momenty
Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-02-11, 15:00   Najśmieszniejsze momenty

Bleach, mimo swojej tematyki jest bardzo humorystyczne. Świetnie pomieszane poważne walki i dialogi ze świetnym humorem są niewątpliwie zaletą tego anime. Było ich wiele i z każdym nowym chapterem lub epem jest ich coraz więcej ;p Teraz należy tylko wybrać najśmieszniejszy moment xd

Wg mnie najśmieszniejszym momentem była walka Ichigo vs Ganju (ta późniejsza XD) Nie jest to taka beka jak np zdjęcie sola (bez urazy ;***) - no ale jest XD

Było także wiele śmiesznych momentów takich jak rzut rukią czy zachowanie kona ;p

pzdr.

Sabretooth 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-02-26, 14:24   

Jednym z najbardziej śmiechogennych (fajne słowo nie? XD) momentów jakie na razie widziałem to argumenty jakie postawila Matsumoto do Ichigo na temat przenocowania u niego w domu w 116 odcinku. Dawno sie tak nie uśmiałem przy tym anime jak w tym epie XD
Niezła był też odjazd z drewnianym mieczem kilka odcinków wcześniej. XD
Zabrano sie chyba tym razem bardziej za humor niż we wcześniejszych sezonach.

+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-02-27, 13:42   

O ile pamiętam, to ja na poprzednim forum założyłem ten temat xD

Najśmieszniejszy moment został dla mnie ten sam, mianowicie jest to moment uratowania Rukii z egzekucji. Ichigo się spieszył i rzucił Rukię do Renji'ego xD

Kolejnym, a właściwie kolejnymi momentami są reakcje Ichigo na obrazki Rukii. Zawsze mam przy tym niezłą polewkę.

Mój profil w Last.fm

Viszman
Wie co to M&A

Wysłany: 2007-03-07, 10:56   

Moim zdaniem jeden z najśmieszniejszych momentów jest jak Yourichi zmienia z kota w kobietę i ta reakcja Ichiga zawsze mi sie śmiać z tego chce. Później jak Ichigo próbował zrobić Ban-kaj w tej "jaskini"

Rukia-chan
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-05-06, 13:06   

No cóz.... wszystkie przez was wymienione akcje jak najbardziej mnie śmieszą:] ale nikt nie wspomniał o tym:

działo sie to podczas walki Ruka&Grimmjaw - Ichigo przyglądał sie walce, a na "nim" siedziała "rukia" a właściwie jeje ciało zastępcze:] to jej "pyon"... Gdy mówiła o Rukii fajnie Ichigo to podsumował:]

Ogólnie śmieszne są dla mnie niektóre akcje w Ilustrowanym Przewodniku Shinigami:]
Dobra jest akcja podczas rozmowy Renji&Byakuya... Układa włosy Senbonzakurą:] hihi

~poldek890
Maniak!

Wysłany: 2007-08-25, 12:43   

Mnie bardzo śmieszą bijatyki Ichigo z jego ojcem kiedy to on dostaje będzki albo próbuje zaskoczyć Ichiego kiedy jeszcze śpi lub idzie do szkoły.

DarkXavier
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-01-19, 20:48   

Moim zdaniem najśmieszniejszym momentem było to jak Yourichi pokazała pierwszy raz swoją prawdziwą postać dla Ichigo :D

Odpowiedz do tematu