Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Po co sie starać żyć skoro i tak w końcu umrzemy?"

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony serial
Autor Wiadomość
OSTenMachen 
Wie co to M&A

Wysłany: 2008-06-04, 19:36   Ulubiony serial

Oglądaliście lub oglądacie jakiś serial, który Was tak zaciekawił, że nie mogliście/możecie przegapić żadnego odcinka? Podzielcie się tym!

Mi najbardziej podobał się serial o nazwie "Doktor z alpejskiej wioski". Kiedyś przypadkiem włączyłem jak leciał w tv i tak mi przypadł do gustu, że musiałem być zawsze przy telewizorze w czasie emisji. Był kapitalny!, do tego przepiękne pejzaże górskie Co tu więcej pisać? Polecam! XD

http://world3.knightfight...id&vid=93002045

bober_ 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2008-07-20, 14:03   

Mi do gustu bardzo przypadl LOST. Serial ten mimo tego ze długi straszliwie to nie traci na wartości. W każdym sezonie sa takie odcinki które dają kopa, rzucają na kolana i dlugo pozostawiają w takiej niewygodnej pozycji... z racji tego ze LOSTa trzeba oglądać od samego początku to polecam zakupić go np w Empiku (cena dosyć potężna)... można tez śledzić na AXN, na TVP 2 albo TVP 1 (nie pamiętam). Jeżeli ktoś ma, również dorwie Zagubionych na amerykańskim ABC... ostatnia opcja to... torrenty. Jak kto woli...

Serial naprawdę wciąga i nie skłamię jeżeli powiem ze uważam to za najlepszy twór jaki wyszedł w odcinkach... (bija na glowe wszelkie anime jakie widziałem... nawet wszechmocnego Dragon Balla ^^)

Odpowiedz do tematu