Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Marzenia które sie spełniają nie są marzeniami!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony serial
Autor Wiadomość
OSTenMachen 
Wie co to M&A

Wysłany: 2008-06-04, 19:36   Ulubiony serial

Oglądaliście lub oglądacie jakiś serial, który Was tak zaciekawił, że nie mogliście/możecie przegapić żadnego odcinka? Podzielcie się tym!

Mi najbardziej podobał się serial o nazwie "Doktor z alpejskiej wioski". Kiedyś przypadkiem włączyłem jak leciał w tv i tak mi przypadł do gustu, że musiałem być zawsze przy telewizorze w czasie emisji. Był kapitalny!, do tego przepiękne pejzaże górskie Co tu więcej pisać? Polecam! XD

http://world3.knightfight...id&vid=93002045

bober_ 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2008-07-20, 14:03   

Mi do gustu bardzo przypadl LOST. Serial ten mimo tego ze długi straszliwie to nie traci na wartości. W każdym sezonie sa takie odcinki które dają kopa, rzucają na kolana i dlugo pozostawiają w takiej niewygodnej pozycji... z racji tego ze LOSTa trzeba oglądać od samego początku to polecam zakupić go np w Empiku (cena dosyć potężna)... można tez śledzić na AXN, na TVP 2 albo TVP 1 (nie pamiętam). Jeżeli ktoś ma, również dorwie Zagubionych na amerykańskim ABC... ostatnia opcja to... torrenty. Jak kto woli...

Serial naprawdę wciąga i nie skłamię jeżeli powiem ze uważam to za najlepszy twór jaki wyszedł w odcinkach... (bija na glowe wszelkie anime jakie widziałem... nawet wszechmocnego Dragon Balla ^^)

Odpowiedz do tematu