Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie patrz na świat przez pryzmat rozpiętego rozporka!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Co ostatnio oglądałeś/aś?
Autor Wiadomość
OSTenMachen 
Wie co to M&A

Wysłany: 2008-07-20, 12:44   Co ostatnio oglądałeś/aś?

Pozwoliłem sobie założyć temat w którym mam nadzieję będziecie dzielić się swoimi doznaniami po ostatnim obejrzanym filmie. Przede wszystkim chodzi mi o pisanie filmów, które naprawdę były ciekawe i zapadły Wam w pamięć.

Mam nadzieję, że dzięki temu tematowi już nie będę mógł napisać
Cytat:
Nie podam Wam swojej TOP10, bo za dużo filmów obejrzałem niekiedy nawet nie znając ich nazwy bądź, też zapominając.

A więc ostatnio obejrzałem film "Edukatorzy". Jest to produkcja Niemiecko - Austriacka opowiadająca o grupie przyjaciół? Peterze, Janie i Jule, którzy chcą zmieniać świat. Buntują się, poprzez włamania do domów bogatych ludzi i przestawiają meble zostawiając wiadomość "Dni twojego bogactwa są policzone". Pewnego pechowego dnia w skutek zbiegu okoliczności zostają "nakryci" przez zamożnego biznesmena i są zmuszeni go porwać...

Serdecznie Wam polecam obejrzenie tego filmu :)

Szkoda, że tak znakomite filmy są puszczane o tak późnej porze, chociaż z jednej strony to dobrze, bo można w ciszy i skupieniu spokojnie obejrzeć arcydzieło.

Precz z całodobowym puszczaniem amerykańskiego szitu!

Tymczasem do następnego ;)

http://world3.knightfight...id&vid=93002045

vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2008-07-29, 08:35   

Ostatnio wiele filmów nie oglądam z wielu powodów. Brak czasu, wolny transfer, lenistwo (jeść mi się nie chce robić, a od jakiegoś czasu mama mi nie robi :( ) Jednak czasem znajduję czas i chęci i ostatnio obejrzałem dość śmieszny film. Opowiada o dwóch kolegach - Indusie i Hindusie, którzy za miłością wyruszyli do Europy, a tak przynajmniej było w planach ;)

Oczywiście piszę o kontynuacji Harold & Kumar Go to White Castle, czyli Harold and Kumar 2 Escape from Guantanamo Bay. Film jest dość śmieszny, wszystko kręci się w okół lubiących zapalić dwóch młodych ludzi, którzy mają tendencję do wpadania w kłopoty. Mieli w prosty sposób dostać się do Holandii aby Harold spotkał się z dziewczyną, a Kumarem kierowała chęć zapalenia legalnego towaru. Wszystko zapowiadało się pięknie do póki w samolocie nie wybuchła wrzawa gdy Kumar odpalił bongo, a dla ludzi zdawało się, że to bomba.

Film ma wiele śmiesznych scen i oglądając nie można się nudzić.

pzdr.

Odpowiedz do tematu