Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Aby coś zyskać musisz dać coś o takiej samej wartości!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krzmig
2009-10-30, 22:09
Urodziny strony
Autor Wiadomość
~poldek890
Maniak!

Wysłany: 2008-11-05, 16:08   Urodziny strony

Witam Wszystkich!

Nie wiedziałem gdzie konkretnie to napisać więc postanowiłem złożyć nowy temat.

Chciałbym w nim poruszyć zaistniałą na stronie sytuację oraz zbliżające się niedługo 3 urodziny strony.
Jak każdy widzi na stronie od ponad trzech miesięcy nic się nie dzieje kompletny zastój można rzecz, że dla userów wyglądamy na martwą. To, że musimy coś z tym zrobić już pisałem więc nie będę już tego tematu rozdrapywał do rany. Zauważyć jednak trzeba, że wszyscy swoje LENISTWO tłumaczymy i zwalamy na jakieś różnego rodzaju zajęcia. Dobra to częściowo na początku można przeboleć ale jeśli chcemy aby strona dalej istniała musimy jakoś z tym walczyć.
Moją główną propozycją jest darowanie sobie na razie jakiegokolwiek robienia UPKA w tym miesiącu czy na początku grudnia po prostu nie warto teraz. Mój plan w pierwszej mierze zależy od krzmiga czy wyrobi się ze stworzenie nowego cms'a o którym tyle już słyszeliśmy.
Mianowicie chodzi mi o to jak zakładach kiedyś krzmig stworzy nowego cms'a na 3 urodziny. To będzie wielkie wydarzenie dla całej naszej strony, która ma się całkowicie zmienić miejmy nadzieję, że na lepsze.
Do czasu urodzin apeluję do całej redakcji aby na ten moment zostało przygotowanych multum rzeczy, aby na rozpoczęcie zrobić SUPER_MEGA_UP I KONKURSY.
Tylko tym razem chodzi mi o potraktowanie tego poważnie dlatego piszę to wszystko teraz proszę na kolanach wszystkich, aby wpisywali się do tego tematu z pomysłami itp.. bo jeśli na nie wypalą 3 urodziny a to jak na niektóre strony dużo to mogę rzecz, że już dawno umarliśmy. Ja też tutaj będę się wpisywał i dawał swoje różne pomysły itp.
WIĘC PROSZĘ O DZIAŁANIE!!!!

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2008-11-05, 16:21   

CMSa moge pisać głównie na weekendy, a raczej nie bede nad nim siedział całe dwa dni... musze też odpocząć. W tygodniu jest szkoła, nie mam siły podrapać sie po dupie... cisną nas jak byśmy mieli egzamin zawodowy i mature w tym roku xD
Na ten długi weekend na pewno do niego siądę ale ile zdążę napisać? Tak, niewiele. Bo nie chce go robić na odpierdol żeby za pół roku stwierdzić ze musze zrobić nowy, ten ma być zajebisty chociaż przez rok xD Dużo dni już do 24 grudnia nie zostało, więc nawet nie ma co się łudzić że zdążę.

^Scyzor 
Maniak!

Wysłany: 2008-11-05, 20:04   

trzymamy za Ciebie kciuki krzmig ;p, ja moge edytowac mangi narazie zrobilem jeden rozdzial Boku no Futatsu no Tsubasa i wiekszosc Pastela rozdzial 2. Pelas nie zyje, vader tez wiec nie mamy tlumaczy no chyba ze ktos oferuje swoja pomoc, chetnie ja przyjme i wreszcie jakos ruszymy z tymi skanami

~poldek890
Maniak!

Wysłany: 2008-11-07, 14:25   

Krzmig a w jakim procencie już masz ukończonego tego cms'a tak na oko?
Bo na serio Ci zaczyna się z nim coraz dłużej schodzić może poproś kogoś o pomoc czy coś w tym stylu.

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2008-11-08, 16:14   

Procentowo można określić ile masz alkoholu w danej chwili we krwi... kiedyś starałem się bawić w procenty cmsa, ale teraz to nie ma najmniejszego sensu... gdy go zaczynałem pisać nie śniłem o funkcjach które teraz są np w shoutboxie, do czego zmierzam? Pisze go pod wpływem chwili, jedyny plan jaki mam, jest w mojej głowie, co chwile wymyślam (tudzież podpatruję (ale to inna bajka ;])) jakieś nowe rzeczy do zrobienia. W porównaniu do pierwszego planu wyrabiam ze 300% normy... I zapewne do póki będę poznawać nowe rzeczy będę chciał je wrzucić do cmsa żeby był jeszcze lepsiejszy. Nie traktuję go jako zlecenie, chce aby mnie reprezentował jako programistę, żeby miał funkcje dla których wielu userów wpadnie jeszcze kilka razy na stronę no i żeby te funkcje zrobiły z niego największy serwis w tej tematyce (wiem, mam bujną fantazję... aczkolwiek chyba każdy z was czuje że to jest możliwe?).

Pomoc, hmmm... chyba więcej czasu spędziłbym na poprawianiu po kimś niż pisaniu od 0. Nawet jakby ta osoba zrobiła wszystko dobrze, może nawet lepiej ode mnie to zapewne i tak bym to zmienił. Co tu dużo mówić, nie nadaje się do pracy w grupie, albo robię wszystko albo się opierdalam i mam w dupie wynik. Poza tym późniejsza każda zmiana w nie moim kodzie zajęłaby dużo więcej czasu, tak jak przedstawienie drugiej osobie moich koncepcji i planów.

Wiem macie już dość mojego pier... na temat cmsa a braku efektów, ale nic nie poradzę. Przez zajebisty system edukacyjny tracę 5 dni w tygodniu tylko po to żeby mieć znajomych i z nimi spędzać czas, bo niczego więcej w szkole nie robię... Jestem z tego powodu dość znacząco ograniczony czasowo, chyba jak każdy, co widać na stronie.

O tym co jest zrobione i co robie, staram się dawać informacje w podforum cms, ale zapewne zauważyliście że od września tam jest raczej cicho...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi