Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Marzenia które sie spełniają nie są marzeniami!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Która seria?

Która seria?
DB
7%
 7%  [ 3 ]
DBZ
86%
 86%  [ 33 ]
DB GT
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
wojo24
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-11-10, 15:56   

Zastanawiając się około 4 sek. uznałem że najlepszą serią jest DBZ ponieważ to tam Songo wraz z przyjaciółmi i dziecmi ;p staje oko w oko z Cellem, freezem, i buu i to tam sie dzieją najważniejsze momenty całego DB

** Komentarz dodany przez: Grochu: 2006-11-10, 16:24 **
Rozwiń i popraw argumentację swoich postów.

Itashi
Prawie FAN

Wysłany: 2007-03-18, 22:13   NAJLEPRZA SAGA DB MOIM ZDANIEM

DB ktura seria najbardziej heh.... A więdz tak, ja pierwszy raz zetknąłem się z DB u kumpla na odcinku songo vs. vegeta, i od tego momętu wiedziałem że db jest super (bajką) ANIME, wiedziałem też że moim bochaterem będzie vegeta, ale to inna historia. A więdz ulubiona seria w db to: DBZ, dlaczego?. Proste, co się mówi o db? WALKI!!! a jakie były najleprze? WALKA Z VEGETĄ, FREZEREM, KOMURCZAKIEM, BUU, CYBORGAMI< czyli jednymi słowy DBZ!!!. DBGT też było fajne ale nie tak jak "Z". Pierwsza saga była raczej kreskówką niż (anime) dragon ballem. niebędę się rozpisywał na temat DBZ, bo ten który się ze mną zgodzi, wie co dobre xd, czyli więkrzość. KARZDE ANIME MA SWÓJ CHARAKTER!, a ja na tym poznawałem świat anime, ale poznałem inne XD. Wiele czytałem (słyszałem) o AF ale jeśli chociaż by połowa była prawdą to najleprze jest DBAF XD. Kto wie może kiedyś........

** Komentarz dodany przez: Gniewny: 2007-03-18, 23:02**
Może przed wysłaniem posta sprawdzisz go w Wordzie bo jest sporo błędów...
Ostatnio zmieniony przez Gniewny 2007-03-18, 23:05, w całości zmieniany 3 razy  

migogeta 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-09-26, 11:09   

dbz najlepsza część walki wmiare normalne widać było kto kogo uderzył
db była przynudzająca z byt duzo rozmów i mało akcji
dbgt to gigantyczne moce gogeta ssj4 przed którą drżał wszechswiat-to odczucie Pan po scaleniu sie vegety i goku to było aż zbyt wywyższone

tangerine89 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-11-02, 09:40   

Na pewno nie wytypowałabym jako najlepszej ostatniej serii GT - ponieważ już sam fakt odmłodzenia Songa mi się nie podobał :roll:

Co do DB i DBZ mam mieszane uczucia.
Wiele osób jest za Zetką ale i DB ma swój urok, w końcu to były dopiero początki i musiało się to wszystko jakoś rozkręcić :D

Ja jednak zawsze chyba będę miała sentyment do tego anime :D
Mimo, że lat przybyło ( a pierwszy raz zetknęłam się z DB chyba już z 6 lat temu ? W każdym razie wtedy co puszczali DB na Rtl 7 bodajże ) ciągle mnie... fascynuje ;p I jakiś czas temu znowu oglądnęłam całe DB i część DBZ.

No tak ale wszystko co dobre szybko się kończy ale może to i dobrze bo znowu powstałoby coś w stylu Mody na sukces :mrgreen: a to już nie byłoby fajne.
Co prawda mam pewne zastrzeżenia co do GT i zakończenia ale ogólnie Dragon Ball oceniam baaaaaardzo pozytwnie jako całość!!!!!!!

Majin96 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2009-12-30, 13:53   

Zdecydowanie wybieram DBZ :D Ma najwięcej odcinków oraz najlepiej rozbudowane walki np. Gohan vs Cell. Poznaliśmy nowe postacie np. Gohan, Goten, Trunks, Buu, Freeza, Cell itd. Różne typy treningu np Piccolo trenował Gohana albo trening w Room of time and ghost (nie wiem jak się nazywa XD). Nowe poziomy SSJ oraz nowe techniki np. Genkidama

Odpowiedz do tematu