Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Czemu nikt nie lubi śmierci? Przecież ona powinna nas uwalniać od naszego jak że ułomnego ciała."

Poprzedni temat «» Następny temat
[Do zrobienia] Buttony, userbary itp
Autor Wiadomość
@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2010-02-20, 21:17   

poldek890 napisał/a:
Chociaż jak już pisałem na sb jeśli współpracujemy z manganime.pl powinien być co nowego się u nich pojawia tak jak na poprzednich laya pokazanych u góry. Po za tym jeśli mi się uda może zawrę pewne porozumienia z innymi sklepikami czy coś w tym rodzaju i po prostu w tym miejscu losowo pojawiała by się rzecz z nowością na stronie.

Może zamiast babrać się ze sklepami po prostu damy info bezpośrednio od wydawców, to im chyba wolę pomagać jak prywatnym sklepikom. Ta sklepiki mogą nam dać jakieś mangi na nagrody ale raczej nawet to mnie nie przekonuje xd (czasem tęsknie za moim starym dobrym materializmem :( )

Scyzor napisał/a:
AnimeGround

nie wiem ale jakoś nazwa bardziej mi się kojarzy z samym downloadem, no i poza tym jakaś tak bez głębi xd

Ostatnio zmieniony przez krzmig 2010-02-20, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  

^Scyzor 
Maniak!

Wysłany: 2010-02-20, 22:31   

wiesz co krzmig? myślę że utrzymywanie dobrych stosunków z sklepami online to dobry pomysł, sponsorowanie prezentów na różne konkursy to jedna sprawa, nie musimy wjebywać jakichś dużych bannerów do serwisu, taki jeden panelik wyświetlający losowe produkty jakiegoś sklepu (i link odsyłający do owego produktu) w zupełności wystarczy, a i ładnie będzie wyglądał

^kbks 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2010-02-20, 23:37   

prezenty na konkursy... hehe już jeden konkurs był... ale nie pamiętam kto wygrał, może mi ktoś przypomnieć??

^Scyzor 
Maniak!

Wysłany: 2010-02-21, 10:39   

bardzo pieknie przypomne że mangi z owego konkursu pięknie widnieją na krzmigowej półce xD ale krzmig już powiedział że nastepnym razem ktoś inny ma wziąć nagrody :P nieskromnie moge zaznaczyc ze ja moglbym porozsylac nagrody, mam niedaleko poczte

Odpowiedz do tematu