Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Zwycięstwo to krążenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu"

Poprzedni temat «» Następny temat
Co ostatnio ogladales?
Autor Wiadomość
^kbks 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2009-08-09, 23:50   

ja ostatnio obejrzałem
Fullmetal Alchemist
Chyba każdy słyszał o tym anime. Dwaj bracia alchemicy poszukują kamienia filozoficznego by przywrócić swoje ciała. Dużo humoru i akcji, dzięki czemu przyjemnie się ogląda.
Jestem też na bieżąco z drugim sezonem tej serii.

kolejnym tytułem, który mam za sobą to
Asu no Yoichi Historia młodego samuraja który wychowywał się i trenował z ojcem w górach z dala od jakiejkolwiek cywilizacji. Pewnego dnia ojciec uznaje, że nie jest w stanie niczego więcej go nauczyć i wysyła do miasta gdzie ma trenować pod okiem właścicieli dojo Ikagura...

praktycznie przed chwilą zakończyłem też tak jak i kilku poprzedników K-ON dlatego jeśli chodzi o opis przytoczę Mist'a
Mistic napisał/a:

K-ON! - Historia kilku przyjaciółek, które postanawiają urzeczywistni swoje marzenia i pasję, zakładajac kapelę. Bardzo przyjemny tytuł, nie powiem, nie spodziewałem się czegoś takiego po letnich wypuszczkach i pewnie nie jeden raz się znów zadziwię xD Każdy, kto szuka humoru, radości i dziewczyn bez opieki menów (tak, tak, faceci wypowiedzieli się tam zaledwie kilka razy xD) a nie przepada za fanserwisem, to to anime jest dla niego!

EDYTA

niedawno zakończyłem też Hellsing i Hellsing Ultimate, chyba wszyscy kojarzą
wampir Alucard na usługach rodzinnej agencji Hellsing zwalcza wszelkie wampiry i innych nieumarłych. Mroczny klimat, troszkę krwi i w serii OAV dawka niezłego humoru.
Ostatnio zmieniony przez kbks 2009-08-14, 15:53, w całości zmieniany 2 razy  

^Pelas 
Maniakalny MANIAK!

Wysłany: 2009-09-16, 20:20   

Hmmm było tego naprawdę sporo więc pewnie jeszcze editne tego pościka. Najważniejszym i w zasadzie najciekawszym animcem którego ostatnio obejrzałem to :

- Capeta, czyli w zasadzie sportowy shonen, ale ma to coś naprawdę wciąga, historia chłopca któremu ojciec własnoręcznie zbudował carta :P

Ale warto również wspomnieć o min Darker Than Black (leci na C+), GiTS: Stand Alone Complex, Monstera (zajebiste to to :P ), a nawet zacząłem oglądać jeszcze raz SS arc w bleachu :P . W niezbyt odległej przeszłości "przemaglowałem" też Initial D, Wangan Midnight. Clanada i narazie nie chcę mi się bardziej produkować :P

Edit... soon...

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2010-02-07, 00:06   

Buuu... odświeżamy forum XD

Ostatnio oglądałem... a właściwie dokończyłem Samurai Deeper Kyo, za wiele o anime nie mogę powiedzieć, po 19 odcinkach zapomniałem że je oglądałem, po czym dopiero niedawno dokończyłem. Ogląda się znośnie choć ja osobiście po tak osłyszanym (bynajmniej dla mnie) tytule spodziewałem się nieco więcej :( Ani nie polecam, ani nie odradzam ;P

^Scyzor 
Maniak!

Wysłany: 2010-02-20, 22:44   

Dawno się tu nie wypowiadałem, a kilka tytułów za ten czas udało mi się skończyć:P

Mushishi - jedno z lepszych anime jakie widziałem. Klimat, historie, fabuła, lekka melancholia razem tworzą niezapomniane anime < warte zobaczenia oczywiscie, polecam! :]
Beck - bardzo przyjemne dla oka i ucha anime muzyczne (K-ON mógłby się sporo nauczyć od tego anime :x)
Bakemonogatari - przez jednych znienawidzony, przez drugich wielbiony :P ja siedze gdzieś tak po środku, chociaż obiektywnie mógłbym powiedzieć że dosyć ciekawe anime, na pewno się wyróżnia od reszty tytułów :P

Jeszcze parę tytułów ukończyłem ostatnimi czasy, napisze o nich najwyżej innym razem (żeby sobie więcej postów nabic muhahaha :twisted: )
Ostatnio zmieniony przez Scyzor 2010-02-20, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  

^Akai
Wie co to M&A

Wysłany: 2010-03-31, 16:33   

Ostatnimi anime, które ogladałem są:
He is my master - 14letni chłopak, obrzydliwie bogaty+2 urodziwe dziewczyny, które aby spłacić swój dług, muszą usługiwać w baaardzo skąpych strojach w/w chłopakowi... dla wielu ecchi, dla mnie nieXD
Afro Samurai - krew leci i leci, odpadają głowy i inne części ciała... Wplatamy w to historię chłopaka, który chce pomścić swego ojca i zostać "numerem 1" w stawce samurajów... polecam choćby ze względu na dubbing podłożony dla głównego bohatera przez samego Samuela L. Jacksona;]
Kiss*Sis - typowe ecchi... chłopak w liceum, ma 2 przyszywane siostry(ładne) do tego są one w nim zakochane i walczą ze sobą o jego względy np. śpią z nim, budzą go francuskim pocałunkiem i nie tylko... jak na razie są tylko 4 epki, ale już niedługo winno ukazać się więcej;)

Shira
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2010-04-04, 11:21   

Melty Blood, Rosario to Vampire.

Droga Shinobi jest to PBF o tematyce Naruto, który daje dużą swobodę gry, rozwoju swojej postaci jak i walki.
Miła atmosfera i sprawiedliwi administratorzy, polecam.

Odpowiedz do tematu