Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Anime to więcej niż Bajka a Manga to więcej niż Komiks!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy antyvirus?
Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-03-09, 13:45   Najlepszy antyvirus?

Chyba, nie muszę wiele wyjaśniać o co chodzi w temacie, bo sama nazwa mówi za siebie...

Który anty-virus jest najlepszy wg was? A którego używacie? Czemu? etc. Takie pytania cisną mi się na usta (w tym wypadku palce, które właśnie latają po klawiaturze XD) Mimo iż mam anty-virusa i jestem z niego bardzo zadowolony i nie planuję w najbliższym czasie zmiany na inny to warto wiedzieć jaki polecacie i jakich używacie.

Ja już od roku korzystam z NOD32 i nie narzekam. Od czasu instalacji i aktywacji programu miałem tylko 3 virusy. Komputer nie muli, a aktualizacje są częste i szybko się pobierają. Poza tym jest wiele różnych opcji w ustawieniach. Można regulować czułość (gdy ustawiłem wszystko na max to trochę mi komp wolniej działał dlatego latam na mniejszych ustawieniach XD) Poza tym jest nie drogi i gdy chodzę po internecie i wpadam na jakąś stronkę 'zarażoną' to automatycznie strona przestaje się ładować i wyskakuje komunikat o usunięciu virusa, który chciał się dostać do mojego komputera :D Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy NOD'a. Sprawdzam cały system raz na miesiąc i nie trwa to długo, a cena też nie jest wygórowana.

pzdr

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2007-03-10, 08:46   

Ja proponuje zainstalować jakiegoś linuxa >.> np Mandriva2007 (niestety płatna wersja :/ ale jest dużo innych darmowych linuxów) ma znacznie lepszy wygląd od Visty >.> ma znacznie mniejsze wymagania i znacznie szybciej chodzi. Może trudniej sie niektóre rzeczy robi bo nie wystarczą tutaj kliknięcia po oknach ale gwarantuje że system sie nie sypie i nie ma praktycznie żadnych wirusów i nie potrzebny jest żaden antywirus >.>

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2007-03-11, 12:44   

Przez długi czas nie miałem żadnego antywirusa, ponieważ go nie potrzebowałem ;] (wystarczy umiejętnie z neta korzystać :D ). Ale po jakimś czasie brat mi zainstalował Pandę (nie wiem po co), i przez jakiś czas ją miałem, ale nie przekonała mnie do siebie. Odinstalowałem ją i znowu byłem bez antywirusa. I przyszedł okres, że miałem pewne problemy z kompem (okazało się że zasilaczowi moc spadła i się wyłączał komp sam czasami), to zainstalowałm posiadającego dobrą opinię Kasperskiego 5.0. Wszystko by było ładnie gdyby nie to że strasznie kompa zamulał. Ale na ratunek przyszła jego nowsza werja 6.0, w której ten problem został rozwiązany i bez pożerania procesora wykonywał rzetelnie swoją pracę. Jak narazie nie miałem żadnych nieprzyjemności związanych z tym programem - spisuje sie na medal. Minusem jest to że jest platny, ale można to obejść xD

Co do wspomnianego przez vadera NOD32 mogę powedzieć, że obok Kasperskiego jest najlepszym z antywirusów obecnych na rynku.

Nana-chan 
Wie co to M&A

Wysłany: 2007-03-11, 12:50   

Hm ja caly czas korzystam z Kasperskiego i nie narzekam. Chociaz ostatnio komp dziala mi tak dobrze, ze nie potrzebuje zadnego antyvirusa. Przez pare ladnych lat bylo bez i bylo dobrze, no ale siostra wymyslila, ze wreszcie jakis sie przyda.. Nie spowalnia kompa i szybko cos wykrywa.
Kiedys mialysmy pande, ale strasznie spowalniala dzialanie kompa, wiec jednak odinstalowalysmy szybko:P

adas22
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2010-08-03, 13:54   

Jeśli chodzi o dobrego antywirusa płatnego to tylko NOD32 z darmowych polecam Avasta

Odpowiedz do tematu