Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Zwycięstwo to krążenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu"

Poprzedni temat «» Następny temat
World of Warcraft
Autor Wiadomość
Lolekm1 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-01-01, 20:19   World of Warcraft

Coś o grze:

Kod:
Minęły cztery lata od wydarzeń Warcrafta III: Reign of Chaos w czasie których świat Azeroth przeszedł wiele zmian. Kiedy zmęczone walką rasy zaczęły odbudowywać swoje zniszczone królestwa, nowe zagrożenia pojawiają się i zalewają świat...

World of Warcraft jest grą online role-play która rozgrywa się w wielokrotnie wyróżnianym świecie Warcrafta. Gracze wczuwają się w rolę bohaterów Warcrafta poprzez liczne podróże, przygody i rozwiązywanie zadań na cały ogromnym świecie. Jako gra typu "Massively Multiplayer", World of Warcraft pozwala tysiącom graczy na wzajemne oddziaływanie na siebie w krainach Azeroth. Niezależnie czy walcząc ramie w ramie, czy stojąc naprzeciwko siebie, gracze będą zaprzyjaźniać się, tworzyć sojusze i konkurować z wrogami o moc i chwałę!

Stale pracująca grupa tworzy nowe przygody, lokacje do odwiedzenia i przeciwników do zniszczenia. Takie działanie ma na celu sprawić że gra nie będzie taka sama z miesiąca na miesiąc i będzie oferowała nowe wyzwania przez lata.

www.battlenet.pl

Gra naprawdę oferuję wiele. Zachęcam wszystkich do zagrania i zapoznania się z całą krainą World of Warcraft. Nie sądzę by ktoś miał tutaj dużo kasy i grał na orginale, więc zachęcam do gry na serwerze Rivera WoW.
www.battlenet.ru
Konto zakładamy po przez wpisanie dwóch takich samych wyrazów czyli np.
Nick: lolek
Hasło: lolek
Potem można pass zmienić w grze po przez wpisanie komendy .secret twojehaslo :)

Gre ściągamy z tąd:
Kod:
http://gaming.ngi.it/download-3336-world-of-warcraft-client-112.html

Klikamy na napis Download i czekamy aż otworzy się nowe okienko, a w nim znowu musimy przeczekac aż będzie można wybrać gdzie zapisać plik :) Zajmuje on chyba 2.4 GB ... więc trochę tego jest. Najlepiej zostawić na noc by się ściągało :)

To tyle jak na razie :) Zachęcam do gry i zapraszam do dyskusji :D

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2007-01-03, 15:14   

World of Warcraft!!!
gram w niego prawie od samej premiery (nie regularnie i to bardzo nie regularnie) i mogę śmialo powiedzieć - najlepsze onlinowe rpg. Wspaniały klimat, ogromny świat, i wiele spędzonych godzin, żeby odkryć jakąś część możliwości gry. Sporo czasu zajmuje osiągnięcie postacią maksimum możliwości (na serwerze prywatnym mam 3 takie postacie - każda gromi innych graczy bez problemu, na oryginalnym mam tylko 1 i to dosyć słabą-słaby ekwipunek).

Jednak wielkim minusem (dla nie których plusem, ale dla mnie to straszny złodziej czasu) jest to, że gra ta strasznie uzależnia, nie można się było od niej oderwać (wiem coś o tym) oraz to że trzeba opłacać ją co jakiś czas dosyć sporą kwotą :/ , co jest głównym powodem dlaczego żadko goszczę na oryginalnym serwerze.

Jeśli ktoś jeszcze nie grał w WoW, a lubi rpg to szczerze polecam, ale ostrzegam może uzależnić (7mln osób gra i płaci ok11 euro miesięcznie....)

Jest ona również kurą znoszące tuziny złotych jaj (7 mln x 11 € miesięcznie = na rok ogromnaaa suma, ale trzeba pamiętać, że utrzymanie serweru kosztuje trochę, a zrobienie samej gry kosztowało też wileo milionową sumę.

kazekage 
Wie co to M&A

Wysłany: 2008-05-29, 07:23   

world of warcraft-Gram w tę fascynującą gre od czasu jej wydania.W tej grze jest zademąstrowana piękna grafika i nowe skille.World of warcraft jest podobne do cabal online lub perfect world.

^Akai
Wie co to M&A

Wysłany: 2010-08-07, 22:43   

Gram w prywata ale jakos szału nie ma;]

Vegner 
Dopiero zaczyna

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2010-08-09, 20:36   

Jeśli ktoś miałby ochotę pograćna retailu zapraszam na Sporregar :) z wow-europe.com oczywiście :p Co do słabego ekwipunku, teraz można go zdobyć 100% szybciej niż 3 lata temu :p Wiele się zmieniło. Bardzo polecam! (uzależnia)

Pozdrawiam

^Akai
Wie co to M&A

Wysłany: 2010-08-10, 19:44   

Zazwyczaj każda gra MMO uzależnia - ale to zalezy kto w co jako pierwsze chyba zagrał... Wpierw pykałem w Silkroad'a ale tam od cholery botów i ciężko wbic na serwer.... Potem wg mnie najciekawsza gra - 9dragons, lecz jakoś straciłem zapał bo jak sie ma powyżej 50 lvl to ciężko bez eventów expić. Metin2 - mój brat gra ale dla mnie to coś pokroju Tibii...
Lineage2 - ciekawe było nawet, zwłaszcza walka PVP;] Ale niestety ban na konto i dupa blada;/ Więc teraz lookam co to jest ten WoW i jakoś szału nie ma choć wciąga;]
Ja gram na HellGround czy jakos tak

Odpowiedz do tematu