Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie patrz na świat przez pryzmat rozpiętego rozporka!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona postać
Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2006-08-31, 02:35   Ulubiona postać

Draon Ball jest klasycznym anime więc pewnie każdy ma woją uluboną postać.

Moją ulubioną postacią jest vegeta. Jak dlamnie vegeta to najciekawsza postać z całej mangi, która dawała wiele koloru dla szarego obrazu. To głównie w nim są zamieszczone wszystkie intrygujące uczucia. Poznajemy go jako obojętnego niszczycielskiego sayana, ktory wydaje się nie mieć uczuć. Jednak z biegiem czasu możemy go coraz lepiej poznać. Już w freezer saga widzimy, że dla vegety nie jest obojętny cały świat. Poza tym zawsze trenował. Nigdy nie zaniedbywał treningu, byl niebywale wytrwały i zawsze dążył do celu. Nigdy się nie poddając. Gdy narodził się Trunks jego ojciec starał się ignorować dziecko i żonę jednak podczas walki z cellem rzucił się by ratować syna. Jest to także bardzo dumny książe sayanów, który jest gotowy poświęcić życie aby ratować ziemię. Nawet gdy wiedział, że w walce nie miał szans to stawał naprzeciw wyzwaniu, jego honor i duma dawała tak wiele barwy dla mangi, że polubiłem tę postać. Lubię także Boskiego "Miszcza"(ludzie, którzy czytali mangę wiedzą czemu mówią na niego "Miszcz", a nie "Mistrz" ;) ) za jego zboczone zmysły, które dały bardzo dużo dla mangi. Ogólnie BM był wielkim mistrzem sztuk walk, który chciał dobrze dla świata ... i dla siebie XD Niektóre jego teksty byly naprawde spoko, jednakże nie jest taką postacią jak vegeta. ;)

Printer 
Wie co to M&A

Wysłany: 2006-08-31, 06:47   

Ja najbardziej lubię główną postać Dragon Balla - Son Goku. Podobają mi się w nim jego miny, które robi gdy jest zdenerwowany czy zły. Goku jako pierwszy osiągnął poziom SSJ dając tym samym nową rewolucję w DB! Gdy zobaczyłem po raz pierwszy odcinek na Namek, w którym Freezer "zabił" Krilana, a Goku niesamowicie się denerwując zaczął świecić :D Gdy to zobaczyłem, ponownie zakochałem się w DB :)
U Goku podoba mi się także jego chęć do walki nawet z silniejszym przeciwnikiem. Lubię patrzeć, jak Goku daje z siebie 100, a nawet 120%. Stara się zawsze bronić Ziemi i bliskich. (Ach, ten patriota :P ) Najbardziej rozwala mnie jego głupota xD

Fovor 
Wie co to M&A

Wysłany: 2006-08-31, 06:56   

Ulubiona postać ... mm, są aż dwie :D Pierwsza to oczywiście dumny książe Vegeta, jeden z ostatnich Sayanów którzy przeżyli zagłade swojej planety. Jak to bywa, urzekła mie jego historia :] upur i wytrwałość z jaką dążył do tego, aby być najsilniejszym wojownikiem we wszechświecie mimo, że zawsze coś stawało mu na drodze, a to Goku, a to Goku... itd.

Drugą ulubiona postacią, jest najsilniejszy wojownik (według mnie) czyli Son Gohan, syn Son Goku i ChiChi który dzięki temu, że jest pół sayanem ma ogromne mozliwości, które potrafi wykorzystać, co pokazał zamieniając sie jako pierwszy w ssj2.

bober_ 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2006-08-31, 08:46   

Tak... ten temat zawsze był poruszany przez rzesze fanów Dragona. Moim ulubionym bohaterem jest Vegeta. Lubie go za to, że zawsze dążył do celu, silny i porywczy, czasami głupi ale zawsze abitny. Podobałą mi się jego tajemniczość i jego zachowanie wobec Songa. Mimo to, że poprzysiągł zemste na Goku i mimo to, że "Songo jest kaszalotem" stali się świetnym duetem a zarazem przyjaciółmi.

+SoLo 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2006-08-31, 09:05   

Heh jak sobie zaczołem oglądać Dragon Ball i jego wszystkie serie od początku... spodobało mi się jedno, a właściwie jedna postać ... BULMA :D . Zauważyliście pewnie jak ona się zmieniała... na początku Dragon Balla, przypadkiem trafiła do Goku i odrazu nawiązali znajomość :) Wtedy chodziło jej tylko o kryształowe kule, ale potem bała się również o swoich towarzyszy. Z czasem ta niebieskowłosa dziewczyna dorastała aż stała się piękną dorosłą kobietą i jej przyjaciele stali się dla niej jak rodzina :> . W Dragon Ball Z możemy zauważyć duże zaangażowanie do życia bulmy, już nie jest małą dziewczynką która szukała bezcennych kryształowych kul, teraz ma rodzine chodzi mi oczywiście o Vegete i Trunksa... podoba mi się też to, że Vegeta zmienił się dzięki bulmie na tą naprawde lepszą strone :]. Bulma to postać, której każdy fan powinien się bliżej przyjżeć, a nie oceniać ją tylko jako postać drugoplanową :) .

James
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-09-06, 17:44   

Gohan - dlaczego sam nie wiem. Moe dal tego, ze na pocztku seri Z byl mazgajowatym chlopakiem. jednak po treningu z Picollem stal sie odwaznym chlopcem. Jak przystalo na Sayianina, ptrenowal trenowal i trenowal. Najbardziej fascynujaca forma dla mnie byl jego Mistic co zanczy Mistyczny. Jego wygld nei zmienial sie wogole a jednak jego sila i szybkosc mogla doruwnywac ssj3. za to go cenie. Gohan najlepszy.[/fade]

Groch: Radzę uważać na ortografię
Fist: i Ogólny stylistyczny poziom wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Fistaszek 2006-09-11, 20:31, w całości zmieniany 2 razy  

+Reptile
Prawie FAN

Wysłany: 2006-09-21, 11:21   

Oczywiście Vegeta...

Dlaczego akurat on ? Może dlatego, że wszędzie go było pełno. Nie da się przejść obok niego obojętnie. Albo go uwielbiasz albo nienawidzisz. Jego duma i pewność siebie pozwalały mu przezwyciężyć niejednego przeciwnika. Czasami (no dobra często xD) pycha przysłaniała mu zdrowy rozsądek. Zaślepiony nienawiścią do Goku... wiecznie skryty i stojący na uboczu to cały Vegeta. Nigdy jakoś specjalnie nie okazywał swoich uczuć a mimo to mozna na niego było liczyć w wielu przypadkach. Taki typowy przykład samolubności... To on zawsze chciał być najsilniejszy, uratować innych, być w centrum uwagi. Nie zawsze mu to wychodziło. Im silniejszy tym bardziej pyszny, a co za tym idzie głupszy...

Dlaczego więc tylu ludzi go uwielbia ? Jaki jest jego sekret ? Tego chyba nikt nie wie... a jednak jest jedną z bardziej barwnych postaci... Mimo zła, które zawsze kryło się w nim, mimo zabójstwa tylu niewinnych ludzi, wciąż ludzie go lubili... przynajmniej później... na początku był pokurcznym, zawziętym i strasznie małym jak na wojownika, Saiyan'em za którym nie przemawiało nic dobrego... dopiero potem stał się ulubieńcem ludzi, a jego wady stały się jego zaletami... Jak można nie lubic Vegety który wciąż klnie na Goku, chce z nim walczyć, uważa się za silniejszego... Jest napewno bardziej widoczny w serii niż wiecznie głodny i tępy Goku xD

Jedyną osobą która mogłaby z nim rywalizować to Future Trunks... wiadomo... jaki ojciec, taki syn xD

pzdr

edypek
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-09-22, 08:24   

hmm moja ulubiona postac w gragon Ballu...napewno jest to Songo już na samym początku bajki przypadł mi do gustu a przede wszystkim jego zachowanie, to, ze jest najsielniejszym wojownikiem oraz jego dobre serducho czasami az za dobre. Pozatym Songo kieruje sie zawsze wartościami, które sa bardzo ważne np zawsze staje w obronie przyjaciela, pomaga innym, dotrzymuje slowa:) Bardzo lubie tez Vegete, który co prawda jest zarozumiały i nienawidził Songa ale w trudnych chwilach na bok odkładał jakies urazy i pomagał Songowi, podoba mi się też to, ze jest taki dumny i rozwala mnie jego smiech:D No i musze wspomniec jeszcze o Bulmie bo jest moją kolejną ulubioną postacią szczególnie za to, ze tak łatwo wpada w gniew i zdarza sie jej mnóstwo śmiesznych sytuacji choby ta jak została zamieniona w żabe:D Tych postaci mogłabym wymieniac więcej bo nie mam jedenej ulubionej a pare:P

+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-09-22, 12:57   

Moją ulubioną postacią jest Gohan. Już jako mały chłopiec był silniejszy niż jego ojciec w wieku około 20 lat. Na początku nie potrafił dobrze dysponowac mocą i był takim bojącym się wszystkiego "siusiumajtkiem".

Jednak po treningu jaki zafundował mu Piccolo postać Gohana diametralnie się zmieniła. Był jednym z silniejszych wojowników na ziemi, choć jak wszyscy wiemy, podczas gniewu jego moc ogromnie rosła. Nigdy nie było wiadomo jaki będzie wynik walki, w której uczestniczył, ponieważ poziom jego mocy bardzo się wahał w różnych jej momentach.

Sam jako bardzo mały chłopiec opracował bardzo silną technikę - Masenko. Gohan sam nie zdawał sobie sprawy że mógłby wyrządzić nią kolosalne szkody. Walki w których uczestniczył były niesamowite. Często wydawało się że już poległ, ale po kilku chwilach odpoczynku wpadał w gniew i stawał się kilka razy mocniejszy.

Właśnie za to lubię te postać. Gohan był zmienny jak pogoda, nigdy nie wiadomo jaki będzie podczas najbliższej walki.

Pzdr.

Kaioshin
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-10-22, 12:29   

Ja najbardziej lubie Brolly'ego. Głównie ze względu na siłę, ale nie tylko. Jest wysoki i podobają mi się jego włosy. Mimo, że nie cierpi Songa, jes spoko :mrgreen:

** Komentarz dodany przez: Grochu: 2006-10-22, 20:58 **
Kolejny post na niskim poziomie, masz osta. Poczytaj sobie posty np. Vadera, czy Reptile'a. Może wtedy zrozumiesz na czym polega dyskusja na forum.

adix14-1992 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-12-04, 21:10   

Moja najlepsza postać z anime Dragon Ball to oczywiście Son Goku, ale na drugim miejscu jest Vegeta, ktory zawsze sie nie cackal do walki od razu przechodzil w stadium ssj i atakowal!!

** Komentarz dodany przez: Grochu: 2006-12-06, 13:28 **
Geez poziom pięcioletniego dziecka n/c ost.
Ostatnio zmieniony przez Grochu 2006-12-10, 10:50, w całości zmieniany 1 raz  

Gogus 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-01-23, 15:34   

Moją ulubioną postacią był Son Goku.Uwielbiałem zawsze jego kamehameha i w ogóle jego styl. :) Umiał zawsze być śmieszny, rozbawić do bulu, miał także wielki apetyt, umiał przejeść za całe wojsko i nie poczuć przejedzenia. :) Umiał stanąć do boju i nie bał się śmierci, przykładem tego jest chociażby jak poświęcił życie chwytając Raddicka i nie puszczając go do końca by Piccolo mógł go zabić.Przypadł mi do gustu także świetnym wyglądem w formie ssj 2.Był silniejszy od swojego ojca Bardocka.Umiał świetnie walczyć już jako małe dziecko co udowodnił na turniejach Budokai.Umiał on także osiągnąć formę najwyższą ssj 4.Był on bardziej opanowany od Vegety, który np. miał większą siłę od Son Goku, lecz nie umiał zapanować nad nią, więc za to też cenie Kakarotto.Mógłbym wymieniać i sto powodów dlaczego lubię Goku, ale tyle wystarczy. :)

wojo24
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-03-12, 11:36   

Najbardziej podoba mi się Songo, juz gdy był mały podobała mi się jego rywalizacja z Krilin`em. Była to również potać humorystyczna.
Zawsze dużo jadł, nic nie brał na poważnie (gdy był mały).
W DBZ Songo stał sie odrboine powazniejszy w walkach,
ale mi sie to podobalo bo rosłem z DB i Songo sie dostosowywał do mojego gustu.

Adi17 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-09-10, 18:33   

Ja lubię Vegetę Radditz-a i Rikum-a.

** Komentarz dodany przez: vader: 2007-09-10, 20:01 **
Gdzie argumentacja? Już jednego posta wywaliłem, masz zedytować ten post i dodać argumentację inaczej zostanie on usunięty, a Ty otrzymasz osta, musimy trzymać poziom forum.
Ostatnio zmieniony przez vader 2007-09-10, 19:03, w całości zmieniany 1 raz  

Videl14 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-01-07, 18:59   

Videl... dlaczego? A to dlatego, że ma identyczny charakterek do mojego:D Ubiera sie luźnie, uparcie dąży do celu, jest nie znośna i wredna, jak i ambitna:) cała ja^.^

oraz
Gohan! Ładny, inteligenty, silny. :D Same zalety... no, wady też są - szczególnie jak jest w serii GT - ciota, za przeproszeniem;) Ale to wina mangowców, którzy tak se wymyślili:/
Pasuje argumentacja? Tak? To dobrze^.^
*Być Silnym - To Boli..."
*Mierzymy Ponad Cel By Trafić Do Celu"
*Uwierz W Siebie - Wiara Czyni Cuda"

Odpowiedz do tematu