Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie ma rzeczy idealnych"

Poprzedni temat «» Następny temat
Najładniejsza pani!
Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-02-11, 08:29   Najładniejsza pani!

Anime Bleach możemy śledzić już długi czas, więc czas wybrać najładniejszą panią z Bleach!

Wg mnie najładniejszą, najzgrabniejszą i ogólnie best jest Yourichi! Zdjęcie nie jest najlepsze, ale widać jej twarz i część figury, a to wystarcza XD Ogólnie porusza się z gracją, jest ładna i fajnie się uśmiecha XD

A kto jest waszą miss? ; >

^Mistic 
Maniakalny MANIAK!

Wysłany: 2007-02-12, 17:02   

I zgadzam sie z toba vader. W całym, Bleach'u nie znalazłem ładniejszej kobiety niż Yourichi-sam (a wiele ładnych też jest tylko mniej xD). Jej kilka zalet wymieniłes a ja dodam że ma bardzo fajne poczucie humoru wobec tych, którzy widzieli ja dotychczas tylko w kociej postaci. Lubi zmieniać się z nienacka i obserwować reakcje osoby przed nią (właściwie mogłes dac jej zdjęcie kiedy pierwszy raz pokazała się w ludzkiej formie Ichigo, wtedy wygląda fajnie :P ). Więc moja niezaprzeczalna miss jest Yourichi.

http://www.eurobiznes.net/pages/ptp.php?refid=fumi

+SoLo 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2007-02-12, 20:14   

Mistic ja zarzuciłem gifem jak ona się w ludzkiej formie ukazała w temacie o ulubionych bohaterach i bohaterkach.

Nom panowie według mnie to właśnie Yourichi jest najpiękniejszą kobietą w Bleachu, dlaczego?
Na pewno każdy z was oglądając jakieś anime wyróżnia "ładne" postacie np. oglądając Green Green mówimy sobie o Futaba-Chan jest całkiem całkiem... lub oglądając Elfen Lied, hm.... ta Lucy to ostra dziewczyna. Więc według mnie większość osób wybierze Yourichi lub np. Matsumoto czy też Rukie.
Teraz powinienem napisać dlaczego Yourichi, a więc... prócz fizycznej postawy bo już coś o niej napisałem jest ona ciekawą postacią o według mnie zmiennym humorze w danej sytuacji tzn. chodzi mi o to, że każdemu humor się zmienia do danej sytuacji ale u niej to ciekawie widać ;) Jest to postać, która za swój tyłek zasługuje na uznanie ^^

Pozdr.

^Pelas 
Maniakalny MANIAK!

Wysłany: 2007-02-22, 23:47   

hehehe, dziwne, że wcześniej jakoś przeoczyłem ten temat :evil: No ogólnie w Bleachu jeżeli chodzi o płeć piękną twórcy (rysownicy) bardzo, ale to bardzo się postarali. Mamy całą plejadę naprawdę urodziwych panien... Należy wspomnieć o Matsumoto Rangiku (ach te piersi), Inoue Orihime (to samo co poprzedniczka), pani kapitan Soi-Fon (pieknę azjatyckie rysy, i nienaganna figura) a nawet Kuchiki Rukia ma coś w sobie, aczkolwiek i tak nic nie przyćmi piękna Yourichi, wspaniała karnacja, idealne ciało, świetny biust... po prostu prawie, że ideał do tego dodamy również kocie ruchy i scena w której widzimy panią ex-taicho w całej okazałości, mieszanka wybuchowa gotowa. Właśnie z wyżej wymienionych powodów mój głos nie może powędrować nigdzie indziej niż do naszej kociej piękności...

+Grochu 
Prawdziwy FAN

Zaproszone osoby: 3
Wysłany: 2007-08-27, 13:12   

Najładniejsza kobieta w Bleachu... Wybór był dość prosty. np. Orihime, czy Matsumoto wogóle mi się nie podobają ze względu na "przerysowanie" w pewnych miejscach xD, oraz dość płytki charakter (tyczy się to zwłaszcza Inoue). Do gustu przypadły mi tylko trzy kobiety:

Rukia - Przede wszystkim za piękne kruczo czarne włosy, oraz błękitne oczy oczy. Jej rysy twarzy są również ładne. Ponadto ma ciekawy charakter. Wiele razu udowodniła, że jest waleczna i odpowiedzialna. Ta postać ma w sumie dość ciekawy urok osobisty.

Yoruichi - Urzekająca zwinność i gracja. To jak się porusza może się podobać. Szybko, i "pięknie". Do tego kocie oczy, które nadają jej ciekawy wygląd. Jej sposób bycia też jest interesujący. Pomimo ogromnej wiedzy nie jest arogancka. Ogólnie chyba najbardziej interesująca postać.

Sui Fong. Jeśli chodzi o wygląd to według mnie lekko odstaje od poprzedniczek. Nie oznacza to jednak, że jest brzydka xD. Posiada ładne rysy twarzy i figurę, jednak jej najciekawszym elementem wg. mnie jest charakter. Bardzo ambitna, nie zawaha się przed niczym, aby być lepsza od Yoruichi, jednocześnie jako dowódca sprawuje się naprawdę dobrze. Chęć dogonienia, a później pokonania swojej poprzedniczki, która w młodych latach była dla niej wzorem czyni z Sui Fong ciekawą postać.

Każda z wymienionych bohaterek przypadła mi na swój sposób do gustu. Nie umiem wyłonić jednej i najlepszej, jenak te trzy panie zostawiają daleko w tyle resztę.

Pozdrawiam

Netykieta Fan

DarkXavier
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-01-19, 20:41   

zdecydowanie Yourichi ;] jak pierwszy raz ją zobaczyłem ... ^^ ... ogólnie też jest sexy ;]

Ostatnio zmieniony przez DarkXavier 2008-01-19, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu