Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Każdy przez nieudolność swoich zmysłów postrzega świat innym!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Najśmieszniejsze momenty
Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-02-11, 15:00   Najśmieszniejsze momenty

Bleach, mimo swojej tematyki jest bardzo humorystyczne. Świetnie pomieszane poważne walki i dialogi ze świetnym humorem są niewątpliwie zaletą tego anime. Było ich wiele i z każdym nowym chapterem lub epem jest ich coraz więcej ;p Teraz należy tylko wybrać najśmieszniejszy moment xd

Wg mnie najśmieszniejszym momentem była walka Ichigo vs Ganju (ta późniejsza XD) Nie jest to taka beka jak np zdjęcie sola (bez urazy ;***) - no ale jest XD

Było także wiele śmiesznych momentów takich jak rzut rukią czy zachowanie kona ;p

pzdr.

Sabretooth 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-02-26, 14:24   

Jednym z najbardziej śmiechogennych (fajne słowo nie? XD) momentów jakie na razie widziałem to argumenty jakie postawila Matsumoto do Ichigo na temat przenocowania u niego w domu w 116 odcinku. Dawno sie tak nie uśmiałem przy tym anime jak w tym epie XD
Niezła był też odjazd z drewnianym mieczem kilka odcinków wcześniej. XD
Zabrano sie chyba tym razem bardziej za humor niż we wcześniejszych sezonach.

+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-02-27, 13:42   

O ile pamiętam, to ja na poprzednim forum założyłem ten temat xD

Najśmieszniejszy moment został dla mnie ten sam, mianowicie jest to moment uratowania Rukii z egzekucji. Ichigo się spieszył i rzucił Rukię do Renji'ego xD

Kolejnym, a właściwie kolejnymi momentami są reakcje Ichigo na obrazki Rukii. Zawsze mam przy tym niezłą polewkę.

Mój profil w Last.fm

Viszman
Wie co to M&A

Wysłany: 2007-03-07, 10:56   

Moim zdaniem jeden z najśmieszniejszych momentów jest jak Yourichi zmienia z kota w kobietę i ta reakcja Ichiga zawsze mi sie śmiać z tego chce. Później jak Ichigo próbował zrobić Ban-kaj w tej "jaskini"

Rukia-chan
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-05-06, 13:06   

No cóz.... wszystkie przez was wymienione akcje jak najbardziej mnie śmieszą:] ale nikt nie wspomniał o tym:

działo sie to podczas walki Ruka&Grimmjaw - Ichigo przyglądał sie walce, a na "nim" siedziała "rukia" a właściwie jeje ciało zastępcze:] to jej "pyon"... Gdy mówiła o Rukii fajnie Ichigo to podsumował:]

Ogólnie śmieszne są dla mnie niektóre akcje w Ilustrowanym Przewodniku Shinigami:]
Dobra jest akcja podczas rozmowy Renji&Byakuya... Układa włosy Senbonzakurą:] hihi

~poldek890
Maniak!

Wysłany: 2007-08-25, 12:43   

Mnie bardzo śmieszą bijatyki Ichigo z jego ojcem kiedy to on dostaje będzki albo próbuje zaskoczyć Ichiego kiedy jeszcze śpi lub idzie do szkoły.

DarkXavier
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-01-19, 20:48   

Moim zdaniem najśmieszniejszym momentem było to jak Yourichi pokazała pierwszy raz swoją prawdziwą postać dla Ichigo :D

Odpowiedz do tematu