Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Każdy przez nieudolność swoich zmysłów postrzega świat innym!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: vader
2008-01-14, 20:23
Rodzice Naruto

Czy Czwarty Hokage jest ojcem Naruto?
Raczej TAK
64%
 64%  [ 9 ]
Raczej NIE
28%
 28%  [ 4 ]
Wstrzymam się
7%
 7%  [ 1 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
mateusz20001 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-05-05, 18:16   Rodzice Naruto

Witam pierwszy raz na forum :D . To mój debiut. Tak wiec chciałbym poruszyć ten odwieczny problem, czyli kto do cholery jest ojcem i matką Naruto? :) Ja stawiam że ojcem jest Czwarty Hokage a matką .....kurde nic mi nie przychodzi do głowy. A wy na kogo stawiacie ?? :]
Ostatnio zmieniony przez mateusz20001 2007-05-05, 19:14, w całości zmieniany 2 razy  

+SoLo 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2007-05-06, 09:49   

Według mnie Ojcem Naruto jest Yondaime choć pewności nie mam.... no, ale jeżeli chodzi o 4 Hokage to on tylko zapieczętował w ciele Naruto demona... Co do matki to nie mam pojęcia :idea: No, ale jedna osoba napewno wie i może nam kiedyś Masashi to zdradzi? :P

poli999 
Prawie FAN

Wysłany: 2007-05-06, 10:37   

Jak dla mnie jest to bardzo prawdopodobne...Być moze 4 mial jakas zone (dziewczyne) ktora zmarla walczac z Kyuubim...Moze mial dziecko (Naruto) i aby ocalic Konohe postanowil poswiecic siebie i swoje dziecko.To wszystko jest jedno wielkie moze...Jednak jets pewne podobieństwo miedzy Narutem a 4 Włoy wyglad...hmm jezeli byla by to prawda to napewno Jirayia i Tsunade musza wiedziec o tym no i oczywisscie 3 Hokage ktory juz nic nie powie....trzeba czytac mange i ogladac Anime moze kiedys sprawa sie wyjassni ;) ja stawaim ze raczej TAK

mateusz20001 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-05-06, 11:37   

Czwarty Hokhage jest bardzo podobny do Naruciaka, a zresztą kto inny dał by swoje dziecko wiedząc jakie niesie to ze sobą konsekwencje? A jesli chodzi o matke to dalej nie mam pojęcia :p
Ah, czerwone oczy.
Letnia Gwiazdo, czemuż się zagubiłaś?
Szukasz w nas tych, którzy zniknęli.
To dlatego mam smutne sny.

+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-05-06, 16:26   

Hmm...Wszystkie dowody wskazują na to, że Yondaime Hokage jest ojcem Naruto. Lecz mi się wydaje, że jest to zbyt oczywiste żeby być prawdziwe. Tego nie wie nikt poza Kishim i chyba pozostanie tak do końca. Lecz kto wie? Może kiedyś się tego dowiemy. Postawiłem na "Raczej Tak", ponieważ ta opcja wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna. Cóż, pozostaje tylko czekać. Jak to mówią "Poczekamy, zobaczymy".

Pozdr.

Mój profil w Last.fm

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2007-06-20, 20:44   

W pierwszej chwili pomyślałem że to nie możliwe... ale poczytałem wasze posty poszperałem w googlach i chyba właśnie tak jest... choć szczerze mówiąc wolał bym żeby tak nie było, to było by zbyt proste choć z drugiej strony Naruto miał by naprawdę ważnego dla wioski ojca i mógł by sobie odbić choć trochę te wszystkie lata. Choć z tego wszystkiego zastanawia mnie czemu Naruto nie usiłował szukać swoich rodziców, każdy inny na jego miejscu poświęcił by życie aby ich znaleźć a on nic?!

~poldek890
Maniak!

Wysłany: 2007-07-19, 19:41   

Może w tym leży senk, że uwięzienie w Naruto demona ma związek z tym kim byli jego rodzice i będzie na to poświęcone zakończenie całej serii. No wiecie dlaczego wałaśnie on ma w sobie demona a nie inne dziecko itp.

Temari 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-07-28, 22:43   

Moim zdaniem Yondaime jest ojcem Naruto z trzech powodów:
-po pierwsze podobny z wyglądu
-po drugie kiedyś Jiraiya powiedział że Naruto ma taki sam charakter jak Yondaime
-po trzecie dla mnie najbardziej przekonywujące. Kiedy trzeci Hokage chciał zapieczętować dusze Orochmaru to powiedział mu że technika pieczętowania może zostać wykonana tylko na bliskiej lub ważnej dla ciebie osobie, dlatego więc Yondaime nie mógł jej wykonać na dziecku nic dla niego nie znaczącym.

Tymon 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-01-14, 19:04   

Skad wogule wziol ktos ta informacje ze Yondaime moze lub jest ojcem naruto....jak nikt nie wie to najlepiej nie znaczynac tematu^^^ :D

+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2008-01-14, 19:27   

Temat do zamknięcia...Już od kilkunastu tygodni wiadomo, że Yondi jest ojcem Naruta...

Mój profil w Last.fm

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi