Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Zwycięstwo to krążenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu"

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vader
2007-10-05, 21:58
Kiedy up!
Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-10-02, 15:24   Kiedy up!

Hejka! Postanowiłem zrobić trochę porządku z Tsuwabuki więc zastosuję przetestowany już sposób. Będę pisał kiedy planuję zrobić upa od naszej grupy, którą jak wiecie kieruję, więc od razu do rzeczy.

Upa planuję za dwa tygodnie, sądzę iż jest to wystarczająco długi okres aby przygotować nie mało materiałów, jeśli się uda, to może połączymy go z upem od redakcji, choć jestem przeciwny temu. Dokładna data najbliższego upa: 17 października wieczorem.

Co chciałbym aby tam się znalazło? Przynajmniej chapter Pastela, jak zwykle był słomiany zapał, jeśli nie będzie na upa gotowego Pastela, to poszukam nowej ekipy, więc Pelas, Solo sprężcie się, albo napiszcie mi, że nie wyrobicie się, to znajdę albo tłumacza albo grafika, jeśli będzie potrzeba to obydwu. Ode mnie dostaniecie dwie mangi hentai, jedna jest już w 100% przetłumaczona, druga dopiero w 4%, szukam grafika, jeśli ktoś jest zainteresowany aby zrobić mangę hentai - pw do mnie. Szukam także jakiegoś fajnego tytułu ecchi aby go potłumaczyć, jak znacie jakiś i możecie polecić - pw do mnie :D

Wszystkie prace wysyłamy na mój prywatny mail! smalec666vad@tlen.pl

pzdr, zachęcam do pracy!;p[/b]

vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-10-16, 06:36   DELAY

Up będzie miał opóźnienie, gdyż niema materiałów XD rzeczy będą dodane jak wszytko będzie gotowe, więc do pracy! :( Im szybciej up, tym lepiej.

Odpowiedz do tematu