Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Anime to więcej niż Bajka a Manga to więcej niż Komiks!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony Bohater
Autor Wiadomość
+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-09-02, 15:08   Ulubiony Bohater

Tutaj opisujemy naszych ulubionych bohaterów z Naruto.

Moim jest Hatake Kakashi - Jounin z Konoha-Gakure. Jest on nauczycielem grupy Naruto, w której skład wchodzą: Uchiha Sasuke, Haruno Sakura i oczywiście Uzumaki Naruto.

Posiada on nietypową zdolność, która występuje TYLKO u członków klanu Uchiha - Sharingan. Kakashi zdobył go w dość dziwny sposób. Otóż gdy był młody, był w grupie razem z Inuzuką Rin i Uchiha Obito. Podczas jednej z misji Rin została porwana ale Kakashi wolał wypełnić misję znając przeszłość jego ojca, ale o tym nie będę się rozpisywać. Hatake po długim zastanawianiu się wrócił, aby ocalić przyjaciół. W walce stracił oko, a Uchihę Obito przygniótł głaz i nie miał szans na przezycie. Wtedy medyczna ninja Rin przeszczepiła Sharingana Uchihy dla Kakashiego. Mam nadzieję że nic nie pokręciłem :P

Kakashiego lubię za jego stanowczość, i wolę walki. Jest sprytny, potrafi wyjść z opresji zachowując zimną krew. Postać ta ma też duże poczucie humoru, którego nie ukrywa. Jest też silny, sam opracował technikę - Chidori. To wskazuje na to, że na prawdę jest godny podziwu i uwagi.

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2006-09-16, 14:30   

W Naruto jest wiele postaci godnych uwagi, każdy czymś się wyróżnia i ma coś co może wpłynąć na to że będzie to moja ulubiona postać, jednak najbardziej podoba mi się Naruto.
Gdy był dzieckiem został w nim uwięziony kubi przez którego wszyscy omijali i wyśmiewali Naruto pomimo zakazu trzeciego. Podoba mi się to ze pomimo tych przeciwności umie sobie poradzić i się nie załamuje, staje się coraz lepszy Ninja i doży do bycia Kage. jest nie ugięty w swoich dążeniach, niezbyt bystry ale przez to jest zabawniejszy, no i w końcu podkochuj się w nim Hinata a to świadczy o nim chyba dobrze XD. Pomimo iż nie był geniuszem, dorównał a nawet przewyższył kilka geniuszy, jednak ciężko kogoś tutaj porównywac bo każdy ma inne zdolności.

Co do innych postaci lubię też Sasuke za to że nie mówi za dużo, jest opanowany i przewaznie spokojny. Inną postacią jest na pewno Kakashi za jego umiejętności i sposób bycia no i oczywiście Jiraiye za jego zainteresowanie płcią piękną :D resztę postaci w większości też lubię ale one są na drugim planie XD

Ninja
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-10-11, 22:18   Re: Ulubiony Bohater

Moja ulubiona Postacia jest Uchina Sasuke :mrgreen: nie bede pisać kim on jest itp. ponieważ każdy fan Naruto to wie :mrgreen:
Jeszcz uwielbiam :
Naruto :P
Gaare :twisted:
Lee (bo mnie strasznie rozsmiesza) :mrgreen:
Shikamaru (ma fajne podejscie do zycia) ;)
Szczerze mowiac to jest jeszcze wiele postaci z Naruto ktore lubie , ale te ktore wymieniłem znajduja sie u mnie w pierwszej 5 8)
Pozdrawiam wszystkich fanów Naruto ;)

TheGhost 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-01-21, 20:48   

Moją ulubioną postacią jest (troche was tutaj zdziwie) Momochi Zabuza. Tylko szkoda że tak krótko był w Naruto. Był on idealnym Ninja bez uczuć i wyrzutów sumienia ale posiadał jednego bliskiego przyjaciela niestety to zrozumiał dopiero po jego stracie. Jego umiejętności bojowe były na wysokim poziomie jednak nie mógł sobie dać rady z Sharinganem Kakashiego, ale ta walka należy do według mnie jednej z najlepszych. Doskonale również rozwinoł swoje narzędzie którym był Haku porzucony przez swoją wioske za posiadanie Limitów Krwi, niemalże wykończył Sasuke i Naruto swoją lodową techniką. Haku był przyjacielem Zabuzy do samego końca świadczy to o tym że ochronił swoim ciałem Zabuze przed Chidorim Kakashiego przez co umarł. Zabuza widząc jak gang Gotoh znieważa ciało Haku poświęcił się również dla niego i swoim samobujczym atakiem zabił szefa gangu, po czym umarł przy boku swojego przyjaciela którego do tej pory uważał za narzędzie. Drugim moim ulubionym bohaterem jest Naruto za jego zawziętość i jego "Way of Ninja" nie będe sie już przy nim tak rozpisywać bo chyba każdy zna tą postać :) .

Itashi
Prawie FAN

Wysłany: 2007-01-24, 21:52   Itachi

Którym Moją ulubioną postacią jest Uchiha Itachi - Dlaczego hmm... a więc jest on bardzo sprytny, mądry, budzi respekt. Szczerze mówiąc kto wie czy na końcu się nie okaże że to on wykończy tą oślizgłą żmiję Orochimaru. Itachi dąży do władzy, co za tym idzie jest ambitny. - jednego czego się nie umiem doczekać jest odcinek w którym będzie odkryta jego przeszłość. Wiem że zabił rodzinę....ale po co? Żeby udowodnić swoją siłę? A może nie. Przecież do ostatniego poziomu sharingana brakowało mu zabić jednego przyjaciela a nie całą swoją familię, heh.... ale to tylko przypuszczenia. Najbardziej podoba mi się u niego jego siła i to że jest pozbawiony emocji, to właśnie te dwie rzeczy tworzą doskonałego Ninja.

Sasuke 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-03-02, 18:11   

Sasuke Uchiha inaczej Sasuke-kun to mój ulubieniec którego najbardzie lubie :P oczywiście lubie też Naruta ale mniej niż Sasuke

** Komentarz dodany przez: Groszek: 2007-03-02, 18:26 **
Wypadałoby podać jakieś konkretne argumenty i rozwinąć wypowiedź.
Ostatnio zmieniony przez Mistic 2007-05-08, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  

mateusz20001 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-05-06, 11:58   

Tak jak inni uważam, że jest wiele postaci godnych uwagi :) . Osobiscie bardzo lubię Shikamaru Nara, szczególnie za jego podejście do życia.
Nara Shikamaru:
Wyróżnia sie szybkim i logicznym myśleniem [posiada ponad 200 IQ!].
Jest przez to jednym ze zdolniejszych ninja.
Pochodzi z klanu używającego do walki cieni.
W akademi oblewał wiele testów, ale nie przez to, że nie umiał, ale uważał, że "to nudy".
Dla niego wszystko jest "upierdliwe".
To co najbardziej lubi w swoim życiu, to patrzenie w chmury.
Jako pierwszy ze swojego rocznika został chuninem.
Ah, czerwone oczy.
Letnia Gwiazdo, czemuż się zagubiłaś?
Szukasz w nas tych, którzy zniknęli.
To dlatego mam smutne sny.
Ostatnio zmieniony przez mateusz20001 2007-05-06, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  

kakaroto2678
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-05-08, 12:53   

moja ulubiona postać ich wiele jest!!!!ale pierwsza piątka to moje ulubione prawdziwe postacie:Sasuke :mrgreen: ,Naruto :D ,Kakaschi, :) Neji i Rock Lee. To moja ulubiona piątka i mam nadzieję,że o tym też sądzicie komentujcie!!! :mrgreen: :lol: :o :) ;) :> :D :roll:

** Komentarz dodany przez Mistic : 2007-05-08, 18:43 **
Nie nadużywaj emotek bo to sie skończy warnem...
Ostatnio zmieniony przez Mistic 2007-05-08, 17:43, w całości zmieniany 2 razy  

Ukog 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-02-02, 17:46   

Moi ulubieńcy to Naruto i Lee... Niektórzy nie lubią Naruto bo Saske to pan i władca, pff... Może nie zna tysiąca technik i nie ma tego Sharingana... ale ma Kyubiego i masę samo zaparcia, wprowadza wiele humoru i ma świetne walki:D., no i nie jest emo... Lee za to jest bezbłędny xD on i Gai wgniatają humorem, a tak jak Naruto ma u mnie mega + za samozaparcie. Silną wolą i samo zaparciem prześcignąć geniusza- piękny i godny podziwu cel.

kazekage 
Wie co to M&A

Wysłany: 2008-05-28, 19:48   

moimi bohaterami są
naruto,sakura,sasuke,shikamaru,sarutobi sensej,kazekage,bracia sarutobiego senseja,ino,itachi i kakashi

** Komentarz dodany przez: endrju: 2008-05-28, 23:13 **
Dużo postaci (wszystkie ważniejsze?), a zero powodów czemu akurat te postacie są ulubionymi... Na przyszłość argumentuj!
Ostatnio zmieniony przez endrju 2008-05-28, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  

Hidan 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-06-27, 11:05   

Moim ulubionymi bohaterami są Hidan i Kakuzo . Hidan nieśmiertelny Kakuzo składa go i leczy mu rany . Hidan o którym nic prawie niewiadomo ani wioski ani nic tylko że wyznaje wiare Jashin . I Sasori jego niszczycielska siła marionetek szkoda że tak mało go w mandze .

Specy 
Wie co to M&A

Wysłany: 2008-07-31, 09:48   ^^

Cóż, bohater jest dla mnie tylko jeden – Naruto, acz jeśli chodzi o ulubiona postać to z pewnością jest nią Anko. Dlaczego ona?
Pewna siebie, nieco krzykliwa i na pewno pociągająca. Nie licząca się z niczyim zdaniem. Nieco egocentryczna i zapatrzona w siebie. Mająca zawsze swoją opinię do tego niebezpieczna. ;) yaaah jakbym widziała siebie ^^

szynka111
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-09-14, 09:55   

sasuke i itachi oczywiszcie

** Komentarz dodany przez: endrju: 2008-11-24, 14:03 **
Bez komentarza... Takie coś jak argumenty też istnieje..
Ostatnio zmieniony przez endrju 2008-11-24, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  

berry94 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2008-09-27, 22:00   

Monito Namikaze (Yondaime Hokage - 4) Kakashi, Orochimaru, Kabuto, Itachi, Shikamaru, Gaara, Jiraya i Naruto ale tylko w Shippudenie... z reszta tak jak Sakura ;D Z Kisamiaka też zgon... TTTOOOOBIIII - He's a good boy... Tobi wymiata...

mateusz94lodz4 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2009-08-02, 17:22   

U mnie to są :
1: Naruto
2: Jondaime<4 hokage> zwany też " Żółty Błysk Liścia "
3: Sasuke
4: Kakashi
5: Jiraia
6: Itachi
7: Yamato
8: Tsunade