Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Każdy przez nieudolność swoich zmysłów postrzega świat innym!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Saint Seiya
Autor Wiadomość
~poldek890
Maniak!

Wysłany: 2008-03-09, 11:05   Saint Seiya

Mimo, że znalazłem parę stron z tym anime to prawdę mówiąc się już pogubiłem.
W związku z tym czy ktoś mógłby podać mi chronologicznie nazwy wszystkich serii i jakieś ciekawe linki z odcinkami tego anime.
Z góry za wszystko dzienkuję.

PS
Głównie zależy mi na podaniu nazw wszystkich serii.

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2008-03-09, 12:22   

Cytat:

* Sanktuarium - opowiada o walce rycerzy z brązu przeciwko świątyni, która została opanowana przez boga wojny Aresa, który wcielił się w Złotego rycerza Bliźniąt Sage.
* Asgard - nasi bohaterowie udają się na daleką północ, aby zdjąć klątwę pierścienia Nibelungów z Hildy kapłanki Odyna, która została opanowana przez zło. Aby tego dokonać muszą zdobyć siedem Szafirów Odyna by ten użyczył im swojego miecza by zniszczyć Pierścień.
* Posejdon - okazuje się, że Hilda była tylko marionetką w rękach boga Posejdona, który chce zniszczyć świat. Rycerze muszą zniszczyć kolumny podtrzymujące morza i oceany oraz pokonać Posejdona albo świat czeka wielka powódź.
* Hades - jest to najnowsza, wciąż nieukończona seria Rycerzy Zodiaku. Podzielona na dwie części Sanktuarium i Inferno. W części Sanktuarium Hades bóg świata zmarłych ożywia zabitych Złotych Rycerzy, aby zabili Atenę. W tym celu udają się oni do Świątyni, gdzie muszą walczyć z byłymi towarzyszami broni, czyli pozostałymi przy życiu Złotymi Rycerzami. Seria druga, Inferno przedstawia zmagania połączonych sił Rycerzy z Brązu i Złotych Rycerzy z wojownikami Hadesa.

from: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rycerze_Zodiaku

Odpowiedz do tematu