Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie ma rzeczy idealnych"

Poprzedni temat «» Następny temat
Saint Seiya
Autor Wiadomość
~poldek890
Maniak!

Wysłany: 2008-03-09, 11:05   Saint Seiya

Mimo, że znalazłem parę stron z tym anime to prawdę mówiąc się już pogubiłem.
W związku z tym czy ktoś mógłby podać mi chronologicznie nazwy wszystkich serii i jakieś ciekawe linki z odcinkami tego anime.
Z góry za wszystko dzienkuję.

PS
Głównie zależy mi na podaniu nazw wszystkich serii.

@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2008-03-09, 12:22   

Cytat:

* Sanktuarium - opowiada o walce rycerzy z brązu przeciwko świątyni, która została opanowana przez boga wojny Aresa, który wcielił się w Złotego rycerza Bliźniąt Sage.
* Asgard - nasi bohaterowie udają się na daleką północ, aby zdjąć klątwę pierścienia Nibelungów z Hildy kapłanki Odyna, która została opanowana przez zło. Aby tego dokonać muszą zdobyć siedem Szafirów Odyna by ten użyczył im swojego miecza by zniszczyć Pierścień.
* Posejdon - okazuje się, że Hilda była tylko marionetką w rękach boga Posejdona, który chce zniszczyć świat. Rycerze muszą zniszczyć kolumny podtrzymujące morza i oceany oraz pokonać Posejdona albo świat czeka wielka powódź.
* Hades - jest to najnowsza, wciąż nieukończona seria Rycerzy Zodiaku. Podzielona na dwie części Sanktuarium i Inferno. W części Sanktuarium Hades bóg świata zmarłych ożywia zabitych Złotych Rycerzy, aby zabili Atenę. W tym celu udają się oni do Świątyni, gdzie muszą walczyć z byłymi towarzyszami broni, czyli pozostałymi przy życiu Złotymi Rycerzami. Seria druga, Inferno przedstawia zmagania połączonych sił Rycerzy z Brązu i Złotych Rycerzy z wojownikami Hadesa.

from: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rycerze_Zodiaku

Odpowiedz do tematu